Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти ЗНУ зустрілися з американськими роботодавцями

Магістранти ЗНУ зустрілися з американськими роботодавцями

Магістранти ЗНУ зустрілися з американськими роботодавцями
25.09.2018 10:25 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет іноземної підготовки зустріч з роботодавцями міжнародні зв’язки

У Запорізькому національному університеті докладають чимало зусиль, аби допомогти студентам старших курсів і випускникам вишу знайти гідне перше місце роботи. Задля цього співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування організовують зустрічі з потенційними роботодавцями. При цьому зі студентами ЗНУ прагнуть зустрітися не лише представники місцевих підприємств і виробництв, але й співробітники відомих міжнародних компаній.

Так, днями відбулася зустріч слухачів першого й другого року магістратури факультету іноземної філології з представниками транспортної компанії «ProQuality Transportation» (м. Сіетл, штат Вашингтон, США) з директором із продажу Марією Сергієнко та менеджером зі зв’язків з громадськістю Ольгою Сергієнко.

На заході також були присутні завідувач кафедри німецької філології Сергій Вапіров і доцент кафедри англійської філології Наталя Надточій.

Гості розповіли учасникам зустрічі про особливості роботи «ProQuality». Це – логістична компанія, що розташована в м. Сіетл, штат Вашингтон. На сьогодні її керівництво шукає вмотивованих молодих фахівців, щоб запросити їх приєднатися до своєї команди.

Компанія була створена українським американцем. Тож на сьогодні вона прагне створити нові робочі місця та надавати можливості розвитку й працевлаштування для талановитих українців. До речі, на сьогодні вона належить до провідних транспортних компаній на ринку перевезень у США.

Сама робота, яку запропонували магістрантам ЗНУ, полягає в диспетчеризації вантажів при їхньому перевезенні між США і Канадою. При цьому робота віддалена, тож може здійснюватись із дому, навіть з іншої країни.

Інформація про цю можливість працевлаштування неабияк зацікавила представників ЗНУ. Студенти поставили чимало запитань Марії Сергієнко й Ользі Сергієнко щодо вимог до кандидатів на заміщення вакансій, умов праці, системи оплати тощо.

Своєю чергою, представниці «ProQuality» відзначили активність студентів запорізького вишу та їхню вмотивованість.

Магістранти подякували організаторам зустрічі – співробітникам відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Також вони висловили сподівання, що зустрічі з іноземними роботодавцями проводитимуть у виші й надалі.

 

Схожі новини