Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зі Всесвітнім днем туризму!

Зі Всесвітнім днем туризму!

Зі Всесвітнім днем туризму!
27.09.2018 14:25 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Вітання день туризму факультет фізвиховання

Двадцять сьомого вересня відзначається Всесвітній день туризму. У цей день бажаємо викладачам та студентам, які започаткували спеціальність «Туризм» в Запорізькому національному університеті, а також усім туристам зі стажем і початківцям, працівникам туристичних підприємств міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів! Нехай туристична галузь у нашій країні процвітає, а наші співгромадяни більше відвідують світові туристичні курорти!

Це – свято всіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла галузь життєдіяльності суспільства, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, загальнодержавних, міжнародних обмінів та особистих контактів.

Тому не дивно, що ЗНУ, який завжди відгукувався на запити суспільства, не залишився осторонь від цієї важливої справи. На базі факультету фізичного виховання готують висококваліфікованих фахівців туристичної справи, які в майбутньому сприятимуть розвитку туристичного потенціалу запорізького краю та всієї України, процвітанню її економіки.

Щиро бажаємо плідних здобутків на обраному вами шляху, сил і натхнення, цікавих мандрів і сил і наснаги для втілення всіх мрій у життя!

 

 

 

Схожі новини