Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Колектив наукової бібліотеки ЗНУ відзначив Всеукраїнський день бібліотек

Колектив наукової бібліотеки ЗНУ відзначив Всеукраїнський день бібліотек

01.10.2018 16:07 Все Головні новини Університет наукова бібліотека Всеукраїнський день бібліотек свято нагородження

Двадцятий рік поспіль 30 вересня Україна відзначила Всеукраїнський день бібліотек. Із нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбулись урочистості і в Запорізькому національному університеті за участю проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова та колективу наукової бібліотеки.

Юрій Олегович, вітаючи присутніх на заході, підкреслив значимість колективу наукової бібліотеки в становленні й розвитку Запорізького національного університету, як провідного закладу вищої освіти Півдня України.

«Саме завдяки невтомній праці бібліотекарів, які примножують унікальний книжковий фонд книгозбірні ЗНУ, вносять до її діяльності важливі нововведення, зумовлені часом, її із впевненістю можна віднести до кращих бібліотек нашого регіону», – наголосив проректор з науково-педагогічної роботи. Наприкінці зустрічі Юрій Олегович нагородив окремих співробітників наукової бібліотеки Почесними грамотами за досягнення в професійній діяльності.

Уже багато років у науковій бібліотеці існує традиція відзначати професійне свято в улюбленому місці – на території біостанції-профілакторію ЗНУ «Хортиця». Цього року Хортиця зустріла гостей сонячною погодою та, безперечно, захоплюючими осінніми краєвидами.

Директор наукової бібліотеки Ніна Чала привітала колектив зі святом, зазначив, що бібліотекар унікальна професія, адже попри всі негаразди вона дає змогу долучитися не лише до збереження духовної спадщини країни, а й сприяти формуванню сучасного інноваційного середовища для розвитку освіти, науки, культури та побажала і надалі бути відданими професії, подвижницькій праці, професіоналізму. На згадку про подію працівникам книгозбірні вишу залишились гарний настрій та незабутні спогади.

Колектив наукової бібліотеки висловив подяку ректорату університету за підтримку та надану можливість так чудово провести свято, а також – санаторію-профілакторію Запорізького національного університету за теплий прийом.

Наукова бібліотека