
Першого жовтня представники Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького національного університету в супроводі проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука відвідали виставку «Німеччина – країна винахідників: модуль ‘’Дослідження’’», що проходить у Запорізькому краєзнавчому музеї.
Цей захід – частина всеукраїнського проекту, який став можливим, завдяки сприянню Гете-інститута та у співпраці з Товариством ім. Фраунгофера. Планується, що такі виставки відбудуться в чотирьох містах України. А в перший день жовтня всі охочі мали змогу завітати до Краєзнавчого музею більше дізнатися про німецьких вчених, чиї винаходи й відкриття у природничій галузі свого часу змінили світ. Варто відзначити, що на виставці представили не лише історичні винаходи, але й сучасні інновації.
Організатори запропонували відвідувачам долучитися до інтерактивної гри та дати відповіді на запитання, що стосувалися кожної локації виставки: енергія, інформатика, комунікація, матеріали, медицина, мобільність, оптика. За кожну правильну відповідь, учасники отримували бали. Це було дійсно цікаво й інтерактивно.
Команда НТСАДМВ ЗНУ, до складу якої увійшли голова Наукового товариства вишу Дар‘я Пєнзєва, заступник голови Анастасія Кабаченко, голова НТСАДМВа біологічного факультету Наталя Грома й голова НТСАДМВ факультету фізичного виховання Ольга Скуба, за результатами інтелектуального змагання посіли 2 місце.
Проректор Геннадій Васильчук наголосив, що такі інноваційні методи роботи зі студентською молоддю сприяють підвищенню професійної компетенції студентів і заохочують їх отримувати додаткові знання й займатися самоосвітою. Крім того, Геннадій Миколайович поздоровив представниць Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, які продемонстрували під час змагання достойний рівень знань і гідно презентували Запорізький національний університет.
Наукове товариство студентів,
аспірантів, докторантів
і молодих вчених