Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів вишу ознайомили з історією запорізької поліції

Студентів вишу ознайомили з історією запорізької поліції

Студентів вишу ознайомили з історією запорізької поліції
04.10.2018 09:52 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес екскурсія

Для юридичного факультету Запорізького національного університету вже традиційним стало проведення виїзних практичних занять із метою формування практичних компетентностей майбутніх правників. Так, 3 жовтня студенти другого курсу юридичного факультету відвідали Музей Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області.

На заході були присутні: декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Лілія Шеховцова та доцент кафедри кримінального права та правосуддя Олександр Мельковський.

Під час екскурсії йшлося про те, що основними завданнями Музею є науково-методичне забезпечення ефективної діяльності щодо проведення наукової та виховної роботи з метою підготовки висококваліфікованих фахівців для системи МВС. А ще – дослідження і вивчення історії МВС України як складника історії держави і права, організації та проведення досліджень історико-правових питань функціонування підрозділів Міністерства на різних історичних етапах. Ця установа опікується підготовкою наукових праць і видань з історії правоохоронної та охоронно-каральної системи, української поліції в різні історичні періоди; підготовкою на базі Музею МВС України виставок, присвячених знаменним датам в історії України, зокрема історії МВС України; підвищенням авторитету поліції серед населення, поліпшенням патріотичного виховання її співробітників.

Студентів ознайомили з історією запорізької поліції, галузевих служб міськрайвідділів та підрозділів, специфікою роботи поліції іноземних країн, особливості розслідування резонансних злочинів у Запорізькій області. Також студенти були ознайомлені із тематичними експозиціями музею, присвяченими самовідданості та героїзму працівників поліції.

Почесним гостем на виїзне практичне заняття до Музею МВС України запросили ветерана МВС, полковника міліції, кандидата юридичних наук, доцента Валентина Леня. Валентин Валентинович наголосив, що головними якостями поліцейського повинні бути бажання служити Батьківщині, відвага та честь.

Також Валентин Лень розповів студентам про деякі цікаві історії  за часів своєї роботи в карному розшуку, навів приклади, які студентам дали змогу зрозуміти тяжкість, кропітливість і важливість роботи карного розшуку. Студенти отримали чимало корисної інформації, що дозволило закріпити ті теоретичні знання, які вони вже набули під час вивчення навальних дисциплін.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2237285342967513

 

Юридичний факультет

Схожі новини