Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

04.10.2018 13:52 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет позааудиторне заняття екскурсія

Третього жовтня студенти академічних груп 6.0817-2 та 6.0817-4 2 курсу та слухачі магістратури 1 року навчання спеціальності «Правоохоронна діяльність» юридичного факультету Запорізького національного університету відвідали Регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Донецькій та Запорізькій областях. Захід відбувся за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць  та під керівництвом доцентів Ольги Щипанової, Георгія Самойленка й Анни Шарої.

Співробітники центру – перший заступник директора Лариса Кожемякіна та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Антонцев – влаштували для гостей екскурсію та розповіли про діяльність установи. Студенти дізналися, що під час виконання функцій із надання безоплатної вторинної правової допомоги, Регіональний центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами. А також – органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими суб'єктами надання безоплатної правової допомоги, органами адвокатського самоврядування, громадськими об'єднаннями.

Основним завданням регіонального центру є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги. А саме – забезпечення надання таких видів правових послуг, як захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

Під час екскурсії майбутніх правників, які навчаються у ЗНУ, проінформували про специфіку суб'єктів звернення, а також – про можливість проходження там навчальної практики.

Фотогалерея:

Юридичний факультет