Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У навчальній лабораторії створили черговий випуск студентської програми «ТV BOOK»

У навчальній лабораторії створили черговий  випуск студентської програми «ТV BOOK»
04.10.2018 16:45 Все Головні новини Факультет журналістики освітній процес студентська програма «ТV BOOK»

Цього тижня вийшов новий випуск студентської телепрограми «ТV BOOK» (ведуча – Ольга Візіренко). Нагадаємо, що випуски таких інформаційних програм, присвячених важливим подіям у житті ЗНУ, цікавим історіям, зустрічам із видатними особистостями вишу тощо, – важливий складник навчання студентів факультету журналістики ЗНУ. Адже їхні викладачі дбають, аби майбутні фахівці під час перебування у виші не лише успішно засвоювали теоретичні знання, але й здобували необхідні професійні навички на базі навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики.

Ці інформаційні випуски підготовлені силами студентів факультету й працівниками навчальної лабораторії, зокрема за участю доцента кафедри журналістики Алли Тернової та завідувача навчальної лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ Катерини Вавілової.

Так, цього разу над програмою працювали: Алла Тернова, Катерина Вавілова,  Наталія Коростильова, Оксана Житнюк, Таїсія Зозуль, Каріна Невмивака, Ольга Візіренко, Аліса Лєбєдєва, Анастасія Дворянкіна, Олександр Лоза,  Катерина Дундук, Анна Лащонова й Інна Малахова.

Переглянути телепрограми можна щопонеділка на великій перерві першої зміни (10.55-11.25) та другої зміни (14.15-14.30). Приміщення холів усіх навчальних корпусів вишу оснащені телевізорами, і в цей час вахтери вмикають локальний канал, аби всі охочі дізналися про важливі й цікаві події із життя ЗНУ. А щосереди представники навчальної лабораторії телевізійної журналістики викладають черговий випуск новин на ютуб-канал.

Так, у випуску цього навчального тижня йдеться про відзначення 50-річного ювілею факультету фізичного виховання, про 55-у спартакіаду вишу, про зустріч із випускником факультету журналістики ЗНУ, журналістом телеканалу «Інтер» Анатолієм Журавльовим, який поділився досвідом створення креативних сюжетів, професійною майстерністю і особливостями роботи на загальнонаціональному каналі. Також у рубриці анонсів про цікаві події і заходи в Запоріжжі студентство може дізнатись про нові кінопрем’єри, спектаклі та новий проект радіо «UNIVERSE» під назвою «Неумовно». Ознайомитися із новинним випуском «ТВ BOOK» можна за покликанням: