Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся студентський «UFest»

У ЗНУ відбувся студентський «UFest»

08.10.2018 13:37 Все Головні новини Студрада ЗНУ UFest

6 жовтня у ЗНУ відбулась одна з найочікуваніших подій осені - «UFest», під час якого молодь вишу мала змогу  ближче познайомитись із різнобічним студентським життям, взяти участь в інтерактивах, іграх, танцювальних батлах, лекціях, Форум-театрі, відпочити, послухати живу музику та дізнатись про всі студентські організації вишу.

Відзначимо, що «UFest» був організований активістами Студентської ради вишу на чолі із студенткою Економіко-правничого коледжу Марією Ткаченко. Загалом,  до заходу долучились близько 150 учасників з різних факультетів.

Голова Студентської ради ЗНУ Марія Пересипко наголосила, що «UFest»  - це можливість в цікавій формі познайомити молодь з діяльністю різних студентських організацій ЗНУ, популяризувати їх роботу та залучити нових членів до їх складу. Також це своєрідний вихід студентів в офлайн, коли можна наживо спілкуватись один з одним, налагоджувати тісні дружні зв’язки та контакти.

Так, для студентів в цей день працювали і презентували свою роботу різні локації студентських організацій: Ліга сміху ЗНУ, Фрізбі, Магма, Дебатний клуб, Фреш фуд, Мерч ЗНУ, Черлідинг, Центр культури, Освіта, Лекторій, Наукове товариство студентів й аспірантів. Всього було представлено 12 студентських організацій. При цьому студентів активно запрошували долучатись до їх діяльності. Під час масштабного і веселого заходу студенти читали новий випуск журналу «Maгма», грали в фрізбі, жартували, дебатували, танцювали, слухали творчість музичного гурту факультету іноземної філології, куштували корисні страви на Food-корті, насолоджувались виступами команди дівчат-черлідерш,  здобували навички роботи в кадрі, апробовували свої акторські і гумористичні здібності та багато іншого.

Крім того, на локаціях студенти мали змогу отримати своєрідну валюту – «ЗНУкоїни» за виконання  завдань від організаторів. Зароблені кошти студенти  витрачали на придбання різнопланової брендованої продукції від «Мерч ЗНУ».

За словами самих учасників, цей захід дозволив весело, активно, креативно і з користю провести час.

Олена Переверзєва