Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ

Для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ

Для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей влаштували екскурсію до Зоологічного музею ЗНУ
10.10.2018 13:41 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет волонтерство благодійна діяльність екскурсія

На біологічному факультеті ЗНУ триває підготовка до Дня факультету. Однак його викладачі і студенти не лише планують організувати святкові урочистості з нагоди Дня народження факультету. Вони підготували до цього дня низку заходів, не забувши про суспільну роботу та волонтерську діяльність. Так, вони приділяють багато уваги співпраці з КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Днями до Запорізького національного університету, на запрошення викладачів і студентів біологічного факультету, завітали 10 вихованців цього закладу у супроводі трьох викладачів. Варто відзначити, що цей захід проходив за сприяння декана біологічного факультету, професора Людмили Омельянчик.

Їх гостинно зустріли заступники декана біологічного факультету – доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка й асистент кафедри садово-паркового господарства і генетики Вікторія Яранцева. Також до участі в заході долучилися голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених біологічного факультету Наталя Грома і студенти спеціальності «біологія» Єлизавета Верба й Марія Шевченко.

Для дітей влаштували екскурсію студмістечком ЗНУ, зокрема навчальним корпусом №3, де розміщено біологічний факультет. Учні познайомились із його викладачами та студентами, дізналися багато цікавого про навчання у виші.

Та кульмінацією заходу став візит до Зоологічного музею ЗНУ. Його завідувач Олександр Коротя познайомив відвідувачів з унікальною експозицією музею. Дітей зацікавили опудала тварин і птахів, унікальні колекції пташиних яєць, комах та інші експонати. Вони поставили екскурсоводу чимало запитань про тваринний світ різних країн та із великим задоволенням сфотографувались на фоні експозиції.

Своєю чергою, вихователі, які супроводжували школярів, подякували представникам факультету за гостинність і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю біологічного факультету ЗНУ та Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2246004752095572

 

Біологічний факультет

 

 

 

Схожі новини