Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ привітали з Днем захисника України добровольців АТО та гостей факультету

На економічному факультеті ЗНУ привітали з Днем захисника України добровольців АТО та гостей факультету

На економічному факультеті ЗНУ привітали з Днем захисника України добровольців АТО та гостей факультету
10.10.2018 17:03 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет День захисника України

Із нагоди Дня визволення Запоріжжя від фашистських загарбників та Дня захисника України на економічному факультеті ЗНУ відбулися урочистості, під час яких привітали гостей економічного факультету – учасників АТО.

Відкриваючи урочистий захід, заступник декана економічного факультету з виховної роботи Вікторія Сьомченко  нагадала учасникам, що День захисника України відзначається у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва – 14 жовтня. Це свято, хоч і нещодавно засноване, уже стало всенародним, адже це свято патріотів і сильних духом. Цього дня вшановують усіх захисників Вітчизни – учасників національно-визвольних рухів ХХ століття, учасників Революції гідності, добровольців і військових і волонтерів – усіх тих, хто в різний спосіб захищає свободу та суверенітет України.

З цієї нагоди у залі зібралися учасники АТО, волонтери, а також ті, хто у навчальних аудиторіях сприяють зміцненню економічної безпеки країни, виховують молодих фахівців і патріотів.

Вікторія Вікторівна Сьомченко висловила слова вдячності від  усього колективу економічного факультету учасникам АТО за їх патріотизм і героїзм у захисті країни та побажала міцного здоров’я і мирного неба над головою.

Перед молоддю також виступив доброволець та учасник АТО Валерій Матченко, який розповів про важкі бої 2014-2016 років, про втрати бійців на фронті, оборону, штурм, позиційну війну, відкриття дороги на аеропорт та волонтерську діяльність. «Ми витримали важкі дні і переконані, що обов’язково зобудемо перемогу та звільнимо нашу землю», - говорить Валерій Іванович.

Зі словами привітання до свята та настановами до молоді звернувся викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії економічного факультету Костянтин Денисов. Він згадав про жахіття війни і втрати друзів, а також підкреслив, що Запорізька область є прифронтовою і її захист дуже важливий в геополітичному значенні. Костянтин Вікторович відзначив важливість спільних зусиль задля того, аби настав мир і молоді не довелося пережити страшні моменти війни. «Ми робимо це заради молоді, яка буде навчатись і розвивати країну, адже майбутнє у ваших руках», - підкреслив він.

Також учасники заходу переглянули відео про живі історії з передової війни, про діяльність учасників «Волонтерського центру Запоріжжя» та про встановлення національного рекорду і виготовлення національного прапору з повітряних кульок.

Під час заходу гості згадали своїх побратимів, хто віддав своє життя за незалежність України і за щастя кожного її громадянина. Студентів закликали пам’ятати, що і зараз українські воїни здійснюють щоденний подвиг, ціною власного життя стримуючи ворожу агресію на   Сході України.

Студенти щирими оплесками винагородили гостей заходу та подякували їм за їх внесок у розбудову мирного майбутнього.

Наприкінці заходу почесного гостя Валерія Матченка привітали представники керівництва факультету,  висловивши слова вдячності усім захисникам рідної Батьківщини. Присутні на святі разом взяли участь у фотосесії, аби залишити спогади про цей день.

 

 

 

Схожі новини