Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультетів менеджменту й журналістики зустрілися із запорізькими роботодавцями

Студенти факультетів менеджменту й журналістики зустрілися із запорізькими роботодавцями

Студенти факультетів менеджменту й журналістики зустрілися із запорізькими роботодавцями
11.10.2018 16:55 Все Головні новини Факультети Журналістики Менеджменту Факультет менеджменту факультет журналістики профорієнтаційна діяльність зустріч із роботодавцями

Десятого жовтня в аудиторії 50 навчального корпусу № 1 Запорізького національного університету відбулася зустріч викладачів та студентів факультетів менеджменту та журналістики з успішними менеджерами, професіоналами своєї справи та потенційними роботодавцями – керівником підприємства «ЗапоріжОілГруп» (ZOG) Олегом Сєровським і головою громадської організації «Helper Запоріжжя» Данилом Щербаковим. Гості поділилися з майбутніми фахівцями секретами успішного просування бізнес-ідей та управління бізнесом, а також запросили охочих на роботу в перспективну національну компанію, якою є «ЗапоріжОілГруп».

Обидва керівники – давні друзі факультету менеджменту, із якими співпрацюють освітяни з підготовки фахівців даної галузі. Саме так і відрекомендував гостей координатор заходу, доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов гостей учасникам зібрання.

Подібні зустрічі студентів із цікавими особистостями та професіоналами галузі – менеджменту не рідкість. Аби зробити цікавим спілкування аудиторії, організатори постаралися цього разу його провести у форматі ток-шоу. Під час запитань-відповідей майбутні менеджери отримали інформацію щодо методів успішної організації й ведення бізнесу, логістичної структури підприємства, реалізації креативних ідей та підходів, мотивації працівників тощо.

Про започаткування паливної компанії «ЗапоріжОілГруп» та організацію її діяльності, а також про власні плани й задуми розповів молоді Олег Сєровський. Він – випускник ЗНУ, на базі якого здобув свій перший фах – правника-адвоката. Так склалося, що йому за цією спеціальністю не довелося потім працювати. Проте знання у галузі права йому знадобилися, адже на сьогодні він вправно захищає власний бізнес. Розповів бізнесмен і про перші свої продажі, про роботу на ринку нафтопродуктів, специфіку діяльності цієї галузі, ціноутворення, функціонування АЗС та інші секрети вдалого менеджменту.

Своєю чергою, Данило Щербаков переконаний, що дійсно успішною може бути лише та справа, яка до душі, якою гориш. Так, очолювана ним громадська організація «Helper Запоріжжя» – єдина у своєму роді в Україні. Адже ідеї, які вона просуває, – захист інтересів широкого кола населення – від бізнесових до індивідуальних. Вона має велику кількість підписників у соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм) та велику підтримку серед громадян, ЗМІ, передусім Запоріжжя. Тому команда успішно реалізовує різноманітні проекти, додаючи до них креативу. Кінцева мета всіх завдань «Helper» – робити життя людей із Запоріжжя та всієї України кращим. І ці намагання, вочевидь, йдуть від самого серця, а справа для інших робиться, як для самих себе. Таким чином, спільними зусиллями громада змушує привладні структури виконувати закріплені за ними обов’язки й реалізує права громадян. Голова громадської організації також розповів про організацію діяльності очолюваної ним структури та про цікаві проекти, які привернули увагу суспільства й допомогли вирішити давно накопичені проблеми: конкурси «Мій під’їзд найстрашніший», «Найкрасивіша яма», «Із грязі – в князі» тощо. Наразі привертають увагу суспільства відеоролики, зняті хелперами: «Мости», «Фонтан» тощо.

Відповіли гості й на запитання присутніх у залі щодо проблем розвитку паливного ринку в Україні та в світі. Йшлося й про підтримку спорту у регіоні (ZOG виступає спонсором БК «Запоріжжя») тощо. Гості надали поради молоді щодо реалізації власних проектів і задумів, а також запросили приєднатися до своєї дружньої команди, аби разом розвивати улюблений Запорізький край. 

Резюме зацікавлені студенти можуть надсилати на електронну адресу: zog.zp@ukr.net

Одночасно на факультеті менеджменту відбулася зустріч з представником іншого потенційного роботодавця – мережі продовольчо-промислових супермаркетів «Сільпо». До студентів 4 курсу завітали фахівці відділу по роботі з персоналом Вікторія Бабушкіна, Анна Грек та Вікторія Адишева.

Під час презентації, яку провела пані Вікторія, студенти ознайомилися з історією й сьогоденням найпотужнішої мережі супермаркетів України, дізналися про умови праці та про перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішить розпочати трудову кар’єру в мережі супермаркетів «Сільпо».

Наприкінці зустрічі гості відповіли на запитання студентів та висловили сподівання, що початок їхньої професійної кар’єри буде пов’язаний саме з роботою в цій компанії.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2247604068602307

 

Олена Хлистун

 


Схожі новини