Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 21 жовтня абітурієнтів запрошують на день відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі

21 жовтня абітурієнтів запрошують на день відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі

21 жовтня абітурієнтів запрошують на день відкритих дверей в Економіко-правничому коледжі
19.10.2018 13:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Двадцять першого жовтня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбудеться масштабний профорієнтаційний захід – День відкритих дверей. Завітати на знайомство з ЕПК, який цього року справив своє десятиліття і серед випускників якого – представники найзатребуваніших на ринку праці спеціальностей, запрошують старшокласники міста й області, їхні родичі, вчителі та всі охочі.

У програмі заходу – зустріч із керівництвом коледжу, його викладачами та студентами. Гостям заходу розкажуть про особливості Правил вступу до ЕПК ЗНУ в 2019 році. Також відбудеться презентація переваг навчання на різних спеціальностях коледжу.

Крім того, на вступників очікує екскурсія вишем, знайомство з матеріально-технічною базою коледжу.

Початок заходу – о 10 годині 21 жовтня 2018 року. Місце проведення: актова зала навчального корпусу №2. Адреса: вулиця Жуковського, 66Б.

Телефони для довідок:  (0612) 289-12-21, 2228-75-39.

Сторінка приймальної комісії ЗНУ:

https://web.znu.edu.ua/pk/index.php

Сайт коледжу: http://epkznu.com

Також нагадуємо, що для всіх охочих покращити свої знання і підготуватися до вступу в ЕПК із 25 вересня діють підготовчі курси.

 

 

 

Схожі новини