Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ продовжують боротьбу в міському проекті «Битва університетів»

Представники ЗНУ продовжують боротьбу в міському проекті «Битва університетів»

18.10.2018 12:11 Все Головні новини Студентська рада битва університетів органи студсамоврядування

У Запоріжжі триває новий сезон міського проекту «Битва університетів». Відбувається він вже другий рік поспіль. Участь у ньому беруть студенти шести запорізьких вишів: ЗНУ та інженерної академії, медуніверситету, класичного приватного, ЗНТУ, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

Після гри у волейбол на студентів чекали випробування у грі «Що? Де? Коли» та у битві лідерів студентського самоврядування. Так, під час інтелектуальних змагань одинадцятого жовтня з «Що? Де? Коли» ЗНУ виборов почесне срібло.

А вже сімнадцятого жовтня головні активісти нашого вишу:

Пучков Арсен - заступник голови СР економічного факультету ЗНУ;

Фєдосєєв Костянтин - голова наукового сектору СР ЗНУ;

Сидоренко Анастасія - співголова іміджевого сектору СР ЗНУ;

Вибороли срібло битви лідерів студентського самоврядування.
Нагадаємо, що третього жовтня в медуніверситеті студенти запорізьких вишів грали в волейбол – це перший етап проекту «Битва університетів». У грі взяли участь понад 70 студентів, об'єднаних у 6 команд. Кожен виш Запоріжжя делегував по команді своїх кращих гравців.

Організатор проекту - департамент спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради спільно зі студентським активом вищих навчальних закладів. Підтримати команди учасників під час гри прийшов начальник управління по роботі з молоддю та сім'єю департаменту спорту, сім'ї та молоді міськради, випускник Запорізького національного університету Олексій Савицький.

- «Битва університетів» - це масштабний міський проект для молоді. Основна його мета - згуртувати студентів різних вишів, показати, наскільки активна запорізька молодь. Цей проект для спілкування студентів, для того, щоб вони ефективно провели в неформальній обстановці під час змагань свій вільний час. Кожен виш буде приймаючою стороною, зможе показати себе, показати чим він живе. У нас заплановані екскурсії по вишам, - говорить Олексій Савицький.

Під час «Битви університетів» запорізькі студенти продемонструють свій інтелект, гумор, творчі та спортивні здібності. «Битва університетів» складається з 6 етапів, кожен з яких пройде в одному з вишів Запоріжжя.

Попереду - конкурс шоу-програм і конкурс короткометражних фільмів. Підсумки проекту будуть підбиті в грудні.

Студентська рада