Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ познайомились з практичним досвідом роботи професійного юридичного видання

Студенти  ЗНУ познайомились з практичним досвідом роботи професійного юридичного видання
22.10.2018 09:12 Все Головні новини Факультети Юридичний Юрфак Юридична газета Зустрічі із студентами

19 жовтня на юридичному факультеті  Запорізького національного університету  в рамках співпраці з інформаційним партнером наукових заходів факультету – всеукраїнським щотижневим професійним юридичним виданням «Юридична Газета» відбулась зустріч студентства із головним редактором видання і випускником юридичного факультету Єгором Желтухіним.

Під час зустрічі студентам провели майстер-клас, мета якого допомогти майбутнім юристам опанувати ази правничої майстерності, «юридичного» письма та формулювання текстів.

Учасники зустрічі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з гостем та поставити йому найбільш цікаві професійні запитання.

Пан Желтухін поділився зі студентами професійними секретами роботи, практичним досвідом та розповів про важливість юридичної освіти, усвідомлення глибини цієї професії, та нові вимоги до професії правника, які постають перед юристами в наш час.

Також гість розповів про тонкощі роботи у правничому виданні. Він порадив майбутнім юристам якомога раніше почати отримувати практичний досвід, розвивати аналітичні навички, вчитись правильно складати юридичні документи та опановувати  legal tech.

Важливим на думку гостя є не тільки наявність юридичного диплому, знання однієї, а краще декількох іноземних мов, але і постійний розвиток soft skills.

Під час зустрічі, що тривала у форматі інтерактиву студенти поставили запитання, як колишній студент юридичного факультету ЗНУ досяг таких успіхів та як стати головним редактором юридичної газети. Пан Єгор розповів про свій шлях становлення спершу як юриста, а потім уже – й юриста-журналіста. Головний редактор розповів студентам про газету. Виявилося, що чимало студентів читають періодично випуски, адже там можна знайти багато цікавої, актуальної та практичної інфлрмації. Єгор Желтухін підкреслив, що «Юридична газета» є «газетою про юристів в для юристів». Це – щотижневе всеукраїнське видання, яке відзначається неупередженістю та об’єктивністю інформації. Також Єгор розповів про основні рубрики видання: «актуальна тема» (висвітлення важливих та резонансних подій), «юридичний бізнес» (актуальні статті на тему ведення юридичного бізнесу), «юридична практика» (аналітичні матеріали з усіх галузей права), «тема номеру» (висвітлення актуальної тематики), «коментарі експертів» (компетентна експертна оцінка провідних юристів) й «інтерв’ю з юристами» (ексклюзивна правова інформація визнаних юридичних фахівців).

Наприкінці зустрічі декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць подякувала головному редактору  «Юридичної газети» Єгору Желтухіну за  плідну роботу, висловивши сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Фотогалерея:

Олена Переверзєва