Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели колоквіум, присвячений історико-правничим засадам української державності

В ЕПК провели колоквіум, присвячений історико-правничим засадам української державності

В ЕПК провели колоквіум, присвячений історико-правничим засадам української державності
22.10.2018 11:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес колоквіум

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся колоквіум «Історико-правові засади української державності». Захід проводився для студентів 2 курсу спеціальностей «право» та «журналістика». Викладач історії Вікторія Буличова, яка проводила цей колоквіум, зауважила, що участь у ньому – це дуже корисний досвід для майбутніх фахівців.

Другокурсникам дали завдання заздалегідь підготувати доповіді. Наприклад, студентки спеціальності «правознавство» Вікторія Філенко та Анна Кривоший розповідали про захист прав громадян України. Із доповіддю «Громадське суспільство як прояв демократії» виступали Анастасія Коваль та Вікторія Кудинова. Тему державних інститутів розкрили Марія Улитенко та Вікторія Щербина. А про демократію в Україні під час свого виступу розповіли Катерина Севериненко та Анастасія Волошина.

Усі інші студенти уважно слухали доповіді свої однокурсників, аби потім взяти участь у дискусії. Кожен хотів поставити своє запитання доповідачам, аби глибше поринути у зазначені теми.

На думку викладачів коледжу, цей захід сприяв патріотичному вихованню студентів. Вони змогли ознайомитись із магістральними тенденціями сучасності, що, своєю чергою, є дуже важливим для майбутніх фахівців у галузях юриспруденції та журналістики.

 

Софія Кравчук

 

Схожі новини