Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На День відкритих дверей в ЕПК завітали абітурієнти міста й області

На День відкритих дверей в ЕПК завітали абітурієнти міста й області

На День відкритих дверей в ЕПК завітали абітурієнти міста й області
23.10.2018 08:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Двадцять першого жовтня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася одна з наймасштабніших профорієнтаційних подій осені: його двері гостинно відчинилися перед абітурієнтами – учнями 9 та 11 класів міста й області. Близько 80 осіб – майбутні студенти коледжу та їхні батьки – завітали на День відкритих дверей в ЕПК. На них чекали знайомство зі спеціальностями, які пропонує коледж, гості мали змогу більше дізнатися про умови вступу, навчання, про перспективи працевлаштування випускників. Також вступники  змогли поспілкуватися зі студентами та викладачами ЕПК, пройти профорієнтаційне тестування, взяти участь у цікавих й інформативних зустрічах та конкурсах.

Захід розпочався екскурсією студмістечком для гостей вишу. У цікавій захопливій формі відбулося знайомство майбутніх студентів із корпусами і територією ЗНУ. Абітурієнтам розповіли про історію та сьогодення університету й, зокрема коледжу.

Під час реєстрації активісти студентської ради організували музичний супровід знайомства абітурієнтів із їхнім майбутнім навчальним закладом. У холі навчального корпусу №2 на всіх учасників заходу чекала але й яскрава фотозона, біля якої вони із задоволенням робили фото на згадку про візит до ЗНУ.

Також вступникам розповіли, що на сьогодні в Економіко-правничому коледжі відбувається підготовка студентів за спеціальностями: «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Туризм», «Журналістика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Облік і оподаткування», «Фізична культура і спорт». Кожен міг обрати презентації того фаху, із яким школярі прагнуть пов’язати своє майбутнє. Викладачі та студенти коледжу подбали про захопливу й корисну програму для всіх гостей.

Уже традиційною для профорієнтаційних заходів ЕПК стала комп’ютерна профорієнтаційна діагностика, яка користується незмінною популярністю серед абітурієнтів.

Також абітурієнти пройшли локації із спеціальностями, аби зрозуміти, куди саме хочуть вступати. Серед таких локацій були: «Від серця до серця», «Навколо світу», «Фінансова грамотність», «Шлях в майбутнє» та «Свобода слова». На кожній із них про вподобану спеціальність і її переваги розповідали викладачі та студенти коледжу.

Уже традиційно директор ЕПК Олена Грибанова поспілкувалася з батьками абітурієнтів. Вона наголосила, що коледж уже має власні традиції, які складалися упродовж десяти років його існування. За період свого становлення ЕПК зміг завоювати авторитет і довіру серед молоді й батьків абітурієнтів і студентів. Олена Євгенівна звернула увагу родичів вступників на те, що майбутні студенти під час навчання в ЕПК зможуть брати участь у різноманітних освітніх та наукових заходах, стати переможцями наукових конкурсів, яких відбувається чимало протягом навчального року: предметні олімпіади, конкурси – «Левеня», «Геліантус» тощо, щорічна університетська студентська конференція «Молода наука» та інші. Крім того, Олена Євгенівна відзначила, що переважна більшість випускників коледжу потім успішно вступає на старші курси Запорізького національного університету.

Наприкінці заходу гостям Економіко-правничого коледжу запропонували переглянути відеоролик про життя та навчання студентів ЕПК. Вони на власні очі побачили картину діяльності колективу впродовж 10 років його існування. Крім того, у всіх локаціях абітурієнтам розповіли про підготовчі курси, які допоможуть їм упевнено подолати всі етапи вступної кампанії.

Усі учасники відзначили, що знайомство з коледжем справило на них велике враження. Дехто із гостей ЕПК додав, що цей захід допоміг їм визначитись із майбутньою професією та остаточно вирішити, де продовжити здобувати освіту після закінчення дев’ятого чи одинадцятого класу.

 

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2179750885682124&type=3

 

Анфіса Медяник,

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини