Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті фізвиховання підбили підсумки практики студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

На факультеті фізвиховання підбили підсумки практики студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

На факультеті фізвиховання підбили підсумки практики студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»
23.10.2018 13:28 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спеціальність «Готельно-ресторанна справа» освітній процес практика

Нещодавно на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету відбулася конференція з підбиття підсумків навчальної ознайомчої практики студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Упродовж двох тижнів майбутні фахівці з готельної та ресторанної галузей індустрії туризму здобували важливі практичні вміння й навички, а також підвищували рівень своїх професійні компетенції під керівництвом менеджерів, адміністраторів, керівників відділів, офіціантів, фахівців готелів і ресторанних комплексів.

Під час конференції студенти прозвітували про свої звершення, а також розповіли про набуті знання і досвід. Вони поділилися незабутніми та найяскравішими враженнями від подій, що відбувалися під час виконання професійно-спрямованих завдань впродовж проходження практики.

Привітавши на початку звітної конференції студентів і їх викладачів, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професор Наталія Маковецька зауважила, що база проходження практики для майбутніх фахівців готельної та ресторанної справи відзначається неабиякою різноманітністю. Це – заслуга колективу кафедри, викладачі якого намагаються налагодити ефективну й довгострокову співпрацю з представниками готелів, ресторанів, всіх комплексів і галузей індустрії туризму задля підвищення й розвитку практичної складової туристичної освіти.  А також – забезпечення працевлаштування випускників та надання можливості для їх кар’єри протягом життя.

Керівниками практики від університету стали доцент кафедри Лариса Безкоровайна та викладач кафедри Дарина Люта. Коментуючи перебіг цьогорічної практики, вони відзначили високий ступінь зацікавленості студентів практичною діяльністю, їх вмотивованість, а також якість виконання професійних завдань та презентацій звітів із практики. Як зазначила Лариса Безкоровайна, навчальна ознайомча практика є важливим складником освітнього процесу професійної підготовки фахівців галузі туризму, кваліфікація яких в майбутньому достойно відповідатиме викликам сьогодення й потребам роботодавців готельної та ресторанної галузей туристичної індустрії. Найкращі звіти з практики були відзначені особисто. Так, грамоти отримали студенти Тетяна Харченко та Володимир Зімненко.

До підприємств, які виступили базою практики і з якими вже не перший рік плідно співпрацюють представники кафедри, належить готель «Театральний» (ТОВ «Таврійська інвестиційна група»). До речі, фахівцем його відділу бронювання номерного фонду є Аліна Іваненко – в майбутньому випускниця магістратури спеціальності «Туризмознавство» ЗНУ. Крім майстер-класу з надання готельних послуг, Аліна провела цікаву екскурсію та розповіла студентам про історію й особливості роботи готелю, а також про досягнення, які має колектив цього підприємства.

Базою практики став і ресторанно-готельний комплекс «Sunrise Park», представник якого, в.о. адміністратора Марина Протас – магістр другого курсу навчання спеціальності «Туризмознавство» – провела майстер-клас із надання ресторанних послуг для студентів-практикантів.

Базою для проходження сьогорічної практики другокурсників факультету слугував також і комбінат громадського харчування ЗНУ «Тетянин день», директор якого Антоніна Шегера познайомила студентів з особливостями організації роботи закладу харчування. Вона розповіла про прийоми, фуршети, кави-брейки, різноманітні заходи під час зустрічі гостей університету, проведення конференцій, студентських свят.


Факультет фізичного виховання

 

 

 

Схожі новини