Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дітер Даммерінг став почесним доктором ЗНУ

Дітер Даммерінг став почесним доктором ЗНУ

22.09.2008 16:02

Присвоєння почесного звання гостю з м. Магдебург (Німеччина) відбулося 19 вересня у 8 навчальному корпусі ЗНУ. Підтримати колегу приїхав доктор, професор, почесний професор ЗНУ Вольф Бльомерс.

Дітер Даммерінг – керівник цілої низки установ та програм, основною метою яких є здійснення допомоги дітям з особливими потребами та їхнім батькам. Одна з таких програм під назвою «Кенгуру» навесні цього року почала працювати в нашому місті.
Реалізується програма раннього дитячого втручання «Кенгуру» за участі Запорізького національного університету, інтегрованого дитячого садка «Кушельхаус» (м. Магдебург) та громадської організації «Центр підтримки родини та освіти в громаді «Флоренс» (м. Запоріжжя). Угоду про співпрацю укладено на три роки, а всі послуги за програмою є безкоштовними.
«В нашому місті жодна установа не надає допомоги дітям з особливими потребами віком від 0 до 3, - говорить доцент кафедри соціальної педагогіки та управління ЗНУ, координатор центру «Флоренс» Людмила Романєнкова. А програма «Кенгуру» розрахована саме на такий вік». Робота з дітьми відбувається в домашніх умовах з використанням основних методів лікувальної педагогіки, водночас здійснюється юридична та психологічна допомога батькам.