Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов наказ МОН України про реорганізацію Запорізької державної академії шляхом приєднання до ЗНУ

Вийшов наказ МОН України про реорганізацію Запорізької державної академії шляхом приєднання до ЗНУ

Вийшов наказ МОН України про реорганізацію Запорізької державної академії шляхом приєднання до ЗНУ
31.10.2018 17:04 Все Головні новини Реорганізація ЗДІА шляхом приєднання до ЗНУ наказ МОН України Запорізький металургійний коледж Запорізький гідроенергетичний коледж

МОН України 29 жовтня 2018 року видало наказ №1162 «Про реорганізацію Запорізької державної академії» за підписом Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич. У документі йдеться про те, що ЗНУ є правонаступником всього майна, прав і обов’язків ЗДІА. А здобувачі ЗДІА продовжують навчання в ЗНУ. Згідно з положеннями документа, ЗДІА реорганізовується разом із відокремленими структурними підрозділами: Запорізьким металургійним коледжем, Запорізьким гідроенергетичним коледжем шляхом приєднання до ЗНУ.

Також наказ регулює таке питання, як створення комісії з реорганізації ЗДІА. Ця комісія працюватиме з документами, котрі потрібно підготувати у встановленому законодавством порядку, розроблятиме та організовуватиме виконання плану заходів щодо реорганізації ЗДІА, а після завершення процедури реорганізації ЗДІА, подасть МОН України інформацію про вжиті заходи щодо виконання цього наказу.

Сьогодні ж під головуванням ректора ЗНУ Миколи Фролова відбулося перше засідання комісії з реорганізації ЗДІА, на якому були розподілені повноваження між членами комісії, а також обговорені основні заходи щодо виконання наказу.

nakaz_mon.doc

 

 

Схожі новини