Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сесія «Управлінської сотні кадрового резерву» відбулася за підтримки міськради та ЗНУ

Сесія «Управлінської сотні кадрового резерву» відбулася за підтримки міськради та ЗНУ

Сесія «Управлінської сотні кадрового резерву» відбулася за підтримки міськради та ЗНУ
05.11.2018 14:24 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології РОНІК міськрада управлінська сотня кадрового резерву

Відкриття осінної сесії для управлінського кадрового резерву в освіті відбулося днями у Запорізькій міській раді за участю народного депутата України, ректора ЗНУ Миколи Олександровича Фролова в якості почесного гостя форуму та фахівців факультету соціальної педагогіки і психології кандидатів психологічних наук, доцентів Лариси Валеріївни Спіциної та Ольги Вікторівни Іщук в якості VIP-спікерів.

З початком цього визначного заходу гостей і учасників привітали почесні гості: Микола Фролов, народний депутат України, ректор ЗНУ, Валерій Еделєв, заступник міського голови, Юлія Погребняк, директор департаменту освіти і науки ЗМР, Людмила Бараннікова, методист науково-методичного центру.
Вітаючи освітян із початком сесії, Микола Фролов підкреслив важливість постійного професійного зростання для фахівців, активності та особистого досвіду в становленні професіонала – управлінця. Орієнтирами при цьому мають бути кращі світові, вітчизняні і місцеві приклади управлінців науковців і практиків, до знайомства з якими було запрошено молодих управлінців. Під час урочистого відкриття було нагороджено почесними грамотами учасників проекту з другого потоку навчання та спікерів осінньої сесії.
На сесії презентували майстер-класи від спікерів проекту: Миколи Васьківа, доктора філологічних наук, професора кафедри журналістики і нових медіа Київського університету ім. Бориса Грінченка – «Державна мова один із базових інструментів функціонування в державі»; Лариси Спіциної, доцента, канд.психол. наук «Стресменеджмент для працівників освіти» та Ольги Іщук, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології ЗНУ «Ефективний професіонал = гармонійна особистість»; Євгена Гетманчука, засновника та керівника консалтингової кампанії «Getmanchuk Group» , бізнес-тренера, фасилітатора «Методичний інструментарій для формування корпоративної системи стимулювання та мотивації», а також освітян – управлінців, директорів освітніх закладів, які проводили тематичні сесії для учасників груп за напрямками: директора гімназії 28 Ірини Бурми, директора гімназії 46 Людмили Круглої, директора гімназії 71 Людмили Терновської, керівника ДНЗ «Надія» Ірини Кіченко.
Після цього було проведено тематичні сесії за напрямками і майстер-класи в освітніх закладах Запоріжжя. Фахівцями нашого університету було представлено такі майстер-класи:
Лариса Спіцина на майстер-класі «Стресменеджмент для працівників освіти» розповіла про відмінності кризового стресменеджменту та можливості управління накопичувальним (хронічним) робочим стресом; з групою опрацювали практично, в чому можна побачити / відчути ознаки накопичення невідреагованих стресових реакцій та як можна попередити або подолати негативні наслідки робочого стресу та запобігти професійне вигорання;
Ольга Іщук провела майстер-клас «Ефективний професіонал = гармонійна особистість», обговоривши з молодими управлінцями, що визначає ефективність професіонала, як ресурси активності, творчості, відкритості новому досвіду, дозволяють піклуватися про себе, забезпечувати гармонійний розвиток особистості та професіонала.
Проведені майстер-класи визвали позитивну реакцію освітян – учасників проекту бажання і мотивацію навчатися й далі, і слова вдячності Запорізькому національному університету за підтримку та долучення до таких актуальних ініціатив!
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2284194498276597

Факультет СПП

Схожі новини