Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають ремонтні роботи в корпусах і гуртожитках

У ЗНУ тривають ремонтні роботи в корпусах і гуртожитках

У ЗНУ тривають ремонтні роботи в корпусах і гуртожитках
06.11.2018 16:30 Все Головні новини Факультети Журналістики Адміністративно-господарська частина Університет адміністративно-господарська частина ремонтно-будівельна група ремонт спортивно-оздоровчий комплекс факультет журналістики гуртожиток

На території університету тривають ремонтні роботи, пов’язані із модернізацією матеріально-технічної бази вишу. Вони здійснюються під особистим контролем адміністрації університету, зокрема ректора ЗНУ Миколи Фролова, зусиллями адміністративно-господарської частини, ремонтно-будівельною групи та представників підрядних організацій.

Наймасштабнішою подією з усіх на цей час, за словами головного інженера Валентина Моцака, є заміна вітражів та склопакетів у спортивних залах спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Так, уже демонтовано майже 50% старого каркасу конструкції, яка слугувала кріпленням для вікон. Наразі у двох залах – фітнесу та тренажерному, що розташовані обабіч спорткомплексу, – буде встановлено нові вітражі та енергоощадні склопакети. При цьому передбачається, що ті вікна, які планують встановити на сонячному боці будівлі, матимуть ще й світловідбивні властивості, аби забезпечити комфорт для занять спортсменів улітку.
Також на будівлі СОК ЗНУ нещодавно здійснили модернізацію водостоку (2 стояка), замінивши труби на більшого діаметру і таким чином збільшивши можливості якісного водовідведення дощових потоків. Нещодавно завершилися зовнішні будівельні роботи і на території санаторію-профілакторію ЗНУ на о. Хортиці, де відбулася заміна трубопроводу водопостачання (близько 200 м).
Крім того, закінчили широкомасштабний ремонт і модернізація кабінетів проректорів у навчальному корпусі №1: ауд. №№ 43, 44, 45. Тут оновили підлогу (паркет та лінолеум), стіни приміщень, встановили навісні стелі, світлодіодні світильники, переобладнали систему опалення й електромережу.
А от у гуртожитку № 4 саме зараз відбувається комплексний ремонт блоку 102, де оновлюють стелю, стіни, підлогу, а також переобладнують санвузол та душову. Також і на блоці 202 здійснюють модернізацію душового приміщення.
В аудиторії № 234 навчального корпусу № 2 розпочався комплексний ремонт та підготовка кімнати до переобладнання на ньюзрум. Нагадаємо, роботи здійснюються у рамках реалізації грантових проектів факультету журналістики – «rasmus+ capacity Building in Higher Education» та Посольства США в Україні. Після завершення ремонтних робіт тут планують встановити десять комп’ютерних столів, інші нові меблі, комп’ютерну та мультимедійну техніку.
Окрім іншого, низка дрібних ремонтних робіт проводиться співробітниками рембудгрупи АХЧ. У кількох приміщеннях навчальних корпусів №№ 1 та 2 продовжують доводити до ладу відкоси до встановлених улітку та восени вікон тощо.

Олена Хлистун

Схожі новини