Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вийшов наказ про створення Інженерного інституту Запорізького національного університету

13.11.2018 17:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ МОН України

Тринадцятого листопада 2018 року ректор вишу Микола Фролов підписав наказ ЗНУ № 426 «Про створення Інженерного інституту Запорізького національного університету». У документі йдеться, що цей процес відбувається у зв’язку з виробничою необхідністю, а саме – приєднанням, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.10.2018 № 1162 «Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії», Запорізької державної інженерної академії до Запорізького національного університету.

Документ регламентує створення 1 січня 2019 року Інженерного інституту Запорізького національного університету (за адресою: 69006, м. Запоріжжя, проспект Соборний, б.226), до якого ввійдуть наступні факультети, кафедри і лабораторії:
- Факультет металургії;
- Факультет будівництва та цивільної інженерії;
- Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій;
- Факультет економіки та менеджменту;
- Міжфакультетська кафедра загальноосвітніх дисциплін;
- Кафедра металургії;
- Спеціалізована науково-виробнича лабораторія матеріалознавства високотемпературних композиційних матеріалів кафедри металургії;
Кафедра обробки металів тиском;
Кафедра металургійного обладнання;
Кафедра автоматизації управління технологічними процесами;
Спеціалізована науково-виробнича лабораторія з проектування, будівництва, експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж;
Кафедра промислового та цивільного будівництва;
Кафедра міського будівництва і господарства;
Кафедра прикладної екології та охорони праці;
Центр промислової екології;
Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики;
Навчально-дослідна лабораторія енергоефективних технологій кафедри теплоенергетики та гідроенергетики;
Кафедра електротехніки та енергоефективності;
Кафедра мікроелектронних і інформаційних систем;
Кафедра електронних систем;
Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем;
Мережна академія Cisco;
Кафедра економіки підприємства;
Кафедра менеджменту організації та управління проектами;
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування;
Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту;
Кафедра економіки та інформаційних технологій.