Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК зустрілися з представниками Управління юстиції в Запорізькій області

Студенти ЕПК зустрілися з представниками Управління юстиції в Запорізькій області

Студенти ЕПК зустрілися з представниками Управління юстиції в Запорізькій області
20.11.2018 09:53 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес зустріч із роботодавцями

Днями з нагоди святкування Міжнародного дня студента зі студентами 4 курсу спеціальності правознавство Економіко-правового коледжу ЗНУ зустрілися начальник управління юстиції в Запорізькій області Сергій Васильцов та головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Запорізькій області Ксенія Лоцман.

Вони запропонували тему для обговорення «Професія юриста – «плюси» та «мінуси», сучасний погляд на її можливості». У рамках зустрічі Сергій Анатолійович розповів про особливості та сучасні тренди в юридичній професії, поділився зі студентами власним практичним досвідом та розповів про актуальні напрямки роботи Міністерства юстиції.

«Юрист – це, в першу чергу, захисник права та справедливості! Від юриста іноді залежать долі людей, підприємств і навіть держави. Тому дуже важливо пам’ятати про велику соціальну значимість цієї професії», – наголосив керівник Запорізької юстиції.

Також до студентів звернулася Ксенія Григорівна, яка розповіла про підготовку юристів. Вона зазначила, що на сьогодні, щоб бути конкурентоспроможними, юристам треба знати корпоративне право та правила користування юридичними реєстрами та базами даних.

Працівники управління юстиції прагнуть бачити на посадах державної служби майбутніх працівників, які креативно, логічно мислять та відтворюють причинно-наслідкові зв’язки, вміють складати процесуальні документи. А ще – мають навичку швидкого пошуку інформації, вдало працюють з нормативно-правовою базою, мають теоретичні та практичні навички щодо юридичної експертизи, питання бізнесу тощо.

Усім відомо, що якість освіти впливає на подальший розвиток життя студента, від неї залежить, чи зможе людина знайти себе в майбутньому. Заступник директора з науково-методичної роботи коледжу Альона Ходаковська підкреслила на зустрічі, що для сучасного студента важливо застосовувати на практиці  отримані знання, вміння і навички.

Тому зустріч студентів Економіко-правничого коледжу із представниками Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області була надзвичайно цікавою та корисною для майбутніх правознавців.

Представники управління юстиції в Запорізькій області підтвердили, що готові співпрацювати з Економіко-правничим коледжем ЗНУ, адже їм потрібні фахівці вузьких спеціалізацій із критичним мисленням та знанням іноземних мов.

Головне територіальне управління в Запорізькій області займається підготовкою пропозицій щодо вдосконалення законодавства, розроблює проекти нормативно-правових актів та  правових питань, проводить правові експертизи проектів нормативно-правових актів, державну реєстрацію нормативно-правових актів, організовує роботи нотаріату та органів реєстрації актів громадянського стану. Тож уже зараз майбутнім юристам надається можливість визначитися з професійною діяльністю в галузі юриспруденції.

 

Ксенія Кравчук,

Ірма Федючок

 

 

 

Схожі новини