Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі організували проведення IX Міжнародної природознавчої гри «Геліантус -2018»

В Економіко-правничому коледжі організували проведення IX Міжнародної природознавчої гри «Геліантус -2018»

В Економіко-правничому коледжі організували проведення IX Міжнародної природознавчої гри «Геліантус -2018»
21.11.2018 08:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес природознавча гра «Геліантус-2018»

Нещодавно в стінах Економіко-правничого коледжу ЗНУ відбулася IX Міжнародна природознавча гра «Геліантус -2018». У цьому році участь у змаганні взяли 79 студентів коледжу. Найактивнішими учасниками гри стали студенти 2 курсу спеціальності «інженерія програмного забезпечення» (28 чоловік).

«Геліантус» – це змагання, у якому студенти можуть показати свої знання у різних навчальних дисциплінах, зокрема таких, як: фізика, біологія, географія та хімія. Природознавча гра дає змогу студентам розкрити свої здібності, тому що вона вимагає не  лише знання предметів, а й логічне мисленні та уяву. 

На початку заходу студентів привітала та побажала успіхів викладач фізики Ірина Шпуганич, яка пояснила правила та вимоги до написання гри «Геліантус». Учасники отримали завдання та бланки для відповідей. Завдання були розподілені на кілька підтем: 

• «Зв’язок та комунікація»;

• «Паливо та енергетика»;

• «Здоров’я та діагностика»;

• «Погода та клімат».

Усі запитання були  подані у незвичній формі. Для того, щоб гра не була нудною, її організатори використали: яскраві малюнки, смайли, схеми, діаграми, карту світу та навіть вірші.

Напружена тиша стояла в аудиторії. Було зрозуміло, що студенти дуже серйозно готувалися до конкурсу, тому що вони швидко відповідали на досить складні завдання. 

Своїми враженнями від гри поділилась студентка 1 курсу Софія Гончарова: «Гра була захоплююча та цікава. Вона сподобалась тим,  тут було об’єднано кілька предметів. Більш за все мені сподобались питання з біології, вони були більш зрозумілі, простіші та цікавіші». 

Ось що думає про цю гру студентка I курсу Тетяна Алдошина: «Я була вражена цьогорічною грою, тому що було зібрано питання, які ми не вивчали у школі та коледжі, вони були більш наукові, не з повсякденного життя. Ось наприклад, я не знала, що компанія BAYER у 1980 році розпочала виробництво ліків, які у своєму складі мали інфекцію, через яку згодом дуже багато людей захворіло на СНІД». 

Інформація про умови проведення гри «Геліантус», завдання та результати гри розміщені на веб-сайті: helianthus.com.ua.

 

Поліна Паламарчук,

Аліна Тесленко,

Ірина Шпуганич

 

 

 

Схожі новини