Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Українсько-американські вебінари на факультеті журналістики - результат активної грантової діяльності

Українсько-американські вебінари на факультеті журналістики - результат активної грантової діяльності

Українсько-американські вебінари на факультеті журналістики - результат активної грантової діяльності
21.11.2018 09:57 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна діяльність освітній процес вебінар

На факультеті журналістики Запорізького національного університету продовжується низка вебінарів із Департаментом журналістики та масової комунікації університету штату Юта (США).

На минулому вебінарі, який відбувся 14 листопада, студенти та викладачі обговорювали теми журналістської етики та об’єктивності в мас-медійній діяльності. Обидві сторони порівняли журналістські стандарти в американській та українській журналістиці та знайшли спільні та відмінні точки.

Ці вебінари є частиною грантового проекту факультету журналістики «Медіаграмотні та розумні: кооперація молоді України і США», який підтримується Посольством США в Україні і триватиме до травня 2019 року.

«Я думаю, небагато власне таких проектів, в університеті точно він такий перший, коли ти можеш бути в одному часі, в одному просторі з американцями, з іншими країнами. Мета – співпраця, знаходження спільних чи відмінних точок зору, їхнє обговорення й така ось міжнародна співпраця, не на папері, а вживу», - поділилася враженнями доцент кафедри журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова.

Попередні два вебінари були присвячені темам фейкових новин, фактчекінгу та новинним джерелам інформації. Зазначимо, що всі вони відбуваються в новоствореній лабораторії Американської англійської мови, що була відкрита на факультеті іноземної філології також за підтримки гранту Посольства США в Україні.

Загалом програма розрахована на 8 вебінарів. Цього календарного року це був останній, а наступні відбудуться з початком зимового семестру 2019 року.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2307334965962550

 

Владислава Хомутова

 

 

 

Схожі новини