Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту зустрілися з представниками мережі продовольчо-промислових супермаркетів

27.11.2018 08:53 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту працевлаштування студентів зустріч із роботодавцями

Днями на факультеті менеджменту ЗНУ відбулася чергова зустріч із представниками потенційного роботодавця. До студентів 2 курсу завітали фахівці відділу по роботі з персоналом мережі продовольчо-промислових супермаркетів «Сільпо» – частиною «Fozzy Group», однієї з Топ-500 компаній Центральної та Східної Європи – Анастасія Гурняк і Наталія Марусенко.

Під час презентації студенти ознайомилися з корпоративною філософією компанії, зміст якої розкрила пані Анастасія: «Ставайте фінансово незалежними. Вливайтеся миттєво. Працюйте біля домівки. Ставайте босом. Працюйте коли зручно. Розважайтеся на роботі». Також учасники зустрічі дізналися про умови праці та про перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішить розпочати трудову кар’єру в мережі супермаркетів «Сільпо».

Наприкінці зустрічі фахівці відповіли на запитання студентів та висловили сподівання, що початок їхньої професійної кар’єри буде пов’язаний саме з роботою в цій компанії.

Андрій Кургузов