Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підготовчі курси ЗНУ розпочали свою роботу

Підготовчі курси ЗНУ розпочали свою роботу

02.10.2008 10:53

1 жовтня Запорізький національний університет гостинно зустрічав своїх майбутніх абітурієнтів, що завітали на відкриття 9 – ти місячних підготовчих курсів. Цього року навчальна програма курсів узгоджена з Українським центром оцінювання якості освіти.

Під час урочистого відкриття курсів перед майбутніми абітурієнтами із теплими побажаннями наснаги й наполегливості у навчанні виступили перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та викладачі ЗНУ. Після завершення офіційного відкриття випускники мали змогу познайомитись з майбутніми викладачами обраної спеціальності та отримати додаткову інформацію стосовно вступної кампанії 2009 року.
Декан факультету довузівської підготовки Ірина Бакаленко зазначає, що підготовчі курси готують слухачів до вступу в університет на всі факультети за всіма напрямами підготовки. Особливістю підготовчих курсів цього року є спрямованість на підготовку абітурієнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім цього, відвідуючи підготовчі курси, абітурієнт зможе впевненіше почуватися в університеті. Цьому сприяє комфортна, тепла атмосфера, що панує увесь період навчання та допомагає адаптуватися до студентського ритму життя й вже 1 вересня впевнено переступити поріг університету.
Тож усі, хто має бажання приєднатись до навчання на підготовчих курсах, не гайте часу та до 20 жовтня завітайте на факультет довузівської підготовки ЗНУ. Якщо ж ви вагаєтесь у виборі професії – завітайте на День абітурієнта, який розпочнеться 19 жовтня о 10-00, та зробіть свій вибір!

Студентка 1-го курсу факультету журналістики
Осиновська Юлія