Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного взяли участь у Покровському ярмарку

Студенти Запорізького національного взяли участь у Покровському ярмарку

07.10.2008 10:41

Цього року наше місто святкує свій 238 День народження, хоча деякі дослідження свідчать, що згадки про нього зустрічаються в давніх літописах. У традиційному святковому заході до Дня міста - Покровському ярмарку - взяли участь гості з Одеси, Харкова, Івано-Франківська, Херсона, Тернополя. Долучилися до них і студенти ЗНУ.

Наші студенти представляли на ярмарку Жовтневий район. Майбутні журналісти виступили у розмовному жанрі, розповівши жартівливі вірші та заспівавши пісню, присвячену меру міста Євгену Карташову. Зі своїм гуртом «Немного нервные» виступила Катерина Гопенко.
Гості ярмарку мали можливість взяти участь у різних конкурсах, потанцювати під святкову музику, що лунала відусюди, придбати продукцію різних районів області та просто смачно поїсти в одному з численних кафе.
Продовжилося святкування на площі Фестивальній. Поздоровити запоріжців приїхали такі сучасні гурти як «Чотири королі», «Не ангели» та інші. Тепер нам залишається лише здогадуватись, який подарунок чекає на місто наступного року, та з нетерпінням чекати нових зустрічей на березі могутнього Дніпра для обміну чудовим настроєм.

Анна Музалевська,
Віктор Кіщак