Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Актуальна економіка в стінах ЗНУ

Актуальна економіка в стінах ЗНУ

08.10.2008 14:57

Протягом найближчих двох днів у Запорізькому національному університеті обговорюватимуть проблеми сучасної економіки. Сьогодні тут розпочалась III Міжнародна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів».

Науковий захід зібрав у Запорізькому національному понад 50 учасників – представників ВНЗ України (Класичний приватний університет, Дніпропетровська гірнича національна академія, Київський національний економічний університет) та ближнього зарубіжжя (Бєлгородський державний університет, Уральський технічний інститут зв’язку та інформатики). За словами ректора ЗНУ Сергія Тимченка, метою конференції є пошук рішень вдосконалення економічної системи України, сприяння розвитку економічної науки та активізація навчальної роботи студентів. Декан економічного факультету Емілія Прушківська у свої привітальній промові зробила наголос на тому, що Україна має знайти достойне місце у світовій економіці.
В ході пленарного засідання було висвітлено актуальні проблеми зниження витратності підприємств, фінансової колонізації світового господарства, організації та самоорганізації в економічних системах, ефективності інвестування у соціальну сферу економіки. Варто зазначити, що учасники конференції одразу виявили свою активну позицію - деякі питання викликали непідробний інтерес аудиторії та спровокували міні-дискусії, які мають продовжитись на секційних засіданнях. Параллельно з урочистим відкриттям конференції відбулась виставка науково-методичної літератури з економіки. Емілія Прушківська окремо подякувала бібліотеці ЗНУ за надану літературу та організацію виставки.
9-го жовтня відбудуться секційні засідання та підбиття підсумків III Міжнародної науково-практичної конференції.

Катерина Гопенко