Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЗНУ провели лекцію до Дня боротьби зі СНІДом

Для студентів ЗНУ провели лекцію до Дня боротьби зі СНІДом

04.12.2018 10:43 Все Головні новини Юридичний факультет економічний факультет історичний факультет лекція фонд «Сподівання» День боротьби зі СНІДом

Упродовж 30 років у світі 1 грудня традиційно відзначають День боротьби зі СНІДом. Захід проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Він має велике значення не тільки для тих, хто бореться з такою жахливою хворобою, а й для всіх інших людей. Не залишаються осторонь від профілактичної та виховної роботи з молоддю і представники різних факультетів ЗНУ.

3 грудня до навчального корпусу № 5 Запорізького національного університету завітали представники благодійного фонду «Сподівання». Вони не тільки провели лекцію про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та стадії СНІДу, а й розповіли про діяльність фонду і про те, чому такі проекти мають розвиватися на території України.

На заході були присутні студенти економічного, історичного та юридичного факультетів. Наприкінці лекції волонтери презентували буклети, контрацептиви. Представники фонду запросили охочих завітати на проходження безкоштовного тесту на виявлення ВІЛ-інфекції.

Студенти подякували представникам фонду за надану корисну й актуальну інформацію. Планується, що такі просвітницькі заходи стануть традиційними для вишу.

Фотогалерея: