Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші триває вибір студентами навчальних дисциплін загального циклу

У виші триває вибір студентами навчальних дисциплін загального циклу

У виші триває вибір студентами навчальних дисциплін загального циклу
29.01.2019 14:23 Все Головні новини

У Запорізькому національному університеті з 1 грудня розпочався вибір студентами навчальних дисциплін загального циклу освітнього рівня бакалавр на 2019-2020 навчальний рік. Нагадаємо, що в університеті вже четвертий рік поспіль студенти здійснюють його, тож за цей час співробітники вишу відпрацювали всі етапи відповідної процедури, зробивши її максимально ефективною та комфортною для студентства.

Процес проходитиме в два етапи. Із 1 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року студенти всіх курсів здійснюють вибір дисциплін загального циклу освітнього рівня бакалавр. А з 1 лютого 2019 року по 31 березня 2019 року – робитимуть вибір дисциплін професійного циклу освітнього рівня бакалавр та освітнього рівня магістр. Одразу після їхнього завершення відбудеться комплектація груп.

У встановлений період, відповідно до своїх спеціальностей та навчальних планів, студенти денної та заочної форм навчання мають самостійно обрати зі списку запропонованих їм для вивчення дисциплін у системі Moodle ЗНУ. Вхід до неї здійснюється через персональні сторінки та завдяки кодам доступу, які вони отримують у деканаті свого факультету.

Керівник навчального відділу Людмила Нестеренко, розповідаючи про процедуру вибору дисциплін, наголосила, що викладачі різних кафедр розробили та запропонували перелік навчальних дисциплін, які забезпечують можливість студентам здійснити самостійний вибір. Ознайомитися зі списком вибіркових дисциплін та їхнім описом можна на веб-сторінці ЗНУ за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil//vibir_disciplin/perel__k_nd_v__l_vib_st_zts_2019-2020.pdf

Студенти через електронну систему Moodle ЗНУ після отримання запрошення із нагадуванням про необхідність здійснити процедуру вибору дисциплін (на персональних електронних сторінках та за електронними адресами) мають самостійно здійснити процедуру у встановлений період. Після завершення терміну, який відведено для вибору окремих циклів, доступ до «Вибору дисциплін» буде закрито. Після чого за результатами проведеної кампанії будуть сформовані рейтинги і студентів, відповідно, включать до складу міжфакультетських груп, які вивчатимуть відповідні дисципліни за вибором. До складу кожної групи має увійти не менше ніж 25 осіб.

Студенти, які не здійснили самостійний вибір, або ті, для яких не вдалося укомплектувати групу, отримають пріоритет, автоматично обраний програмою, і будуть включені до групи з вивчення певного курсу або дисципліни спеціалізації, які були сформовані за вибором інших студентів. Ознайомитися із детальною інформацією щодо вибору дисциплін можна на сторінці навчального відділу ЗНУ у розділі «Вибір дисциплін студентами»: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil/vibir-distsiplin-studentami.html

Наголошуємо, що для забезпечення організації вибору дисциплін студентам необхідно:

- отримати в деканатах паролі доступу для підключення до електронної системи Moodle ЗНУ;

- для тих, хто проходить процедур вибору вперше, разом із кураторами ознайомитися з процедурою вибору дисциплін згідно з «Порядком організації вивчення навчальних дисциплін за вибором (спеціалізації) у Запорізькому національному університеті», розміщеним за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil//vibir_disciplin/poryadok_real__zats__yi_v__l__nogo_viboru.pdf

- після отримання електронного повідомлення-запрошення на персональній сторінці студенти мають здійснити самостійно вибір дисциплін серед запропонованих їхній увазі.