Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці ЗНУ інформують старшокласників про безкоштовні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

Фахівці ЗНУ інформують старшокласників про безкоштовні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання

Фахівці ЗНУ інформують старшокласників про безкоштовні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання
06.12.2018 10:17 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця зі школами

Четвертого грудня фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Катерина Кулакова відвідала наступні заклади середньої освіти: Запорізьку гімназію №107, Запорізьку загальноосвітню школу №97, Запорізьку гімназію №93, Запорізьку загальноосвітню школу №23 та Запорізьку загальноосвітню школу №88.

Метою візиту до навчальних закладів було інформування учнів 11 класів про безкоштовні тренінги ЗНО, які проходитимуть з 10 лютого 2019 року на базі Запорізького національного університету, та про відкриття у січня реєстрації на них. Також старшокласникам розповіли про діючі підготовчі курси, завдяки яким можна підвищити рівень своїх знань з усіх предметів, та які надають змогу абітурієнту добре скласти ЗНО, вступні іспити та творчі конкурси.

Оскільки ЗНУ піклується не лише про рівень освіти випускників, а й про організацію культурного дозвілля, то учнів 11 класів запросили взяти участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу». Також було наголошено, що обрання переможця відбуватиметься шляхом онлайн-голосування, а нагородження – 14 квітня 2019 року на День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти із цікавістю слухали актуальну для них інформацію та задавали питання щодо термінів та умов проведення Фотоконкурсу, і просили наголосити дати, предмети та час проведення безкоштовних тренінгів ЗНО.

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування висловлюють щиру подяку директорам й адміністрації шкіл за теплу зустріч фахівця та співпрацю з Запорізьким національним університетом.

 

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування

 

Схожі новини