Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Збройних Сил України студенти Торгового коледжу відправили допомогу нашим захисникам

До Дня Збройних Сил України студенти Торгового коледжу відправили допомогу нашим захисникам

 До Дня Збройних Сил України студенти Торгового коледжу відправили допомогу нашим захисникам
06.12.2018 13:27 Все Головні новини Торговий коледж патріотичне виховання благодійна акція «Допомога українській армії» День Збройних Сил України

Протягом листопада-грудня 2018 року в Торговому коледжі Запорізького національного університету була проведена традиційна благодійна акція «Допомога українській армії».

Викладачі та студенти коледжу активно долучились до збору необхідних речей, продуктів харчування та інших смаколиків для наших захисників. Вони прагнули не просто допомогти та підтримати наших хлопців, а й привітати їх зі святом та побажати їм міцного здоров’я та нескореності духу.

Для 55-ї артилерійської бригади було зібрані: крупи та макаронні вироби, різноманітну овочеву консервацію, консерви та ін.

Також вони розуміють, що кожному воїну української армії хочеться смачненького, тому передали хлопцям домашнє варення, печиво, цукерки.

Цього року викладачі та студенти коледжу виявили неабияку активність під час збору допомоги, за що організатори висловлюють їм велику подяку.

Представники Торгового коледжу зазначають, що пишаються тим, що наші викладачі та студенти є патріотами своєї держави, а також готові допомагати та простягти руку підтримки воїнам АТО.

 

Торговий коледж

 

Схожі новини