Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!
06.12.2018 10:38 Все Головні новини Свято привітання День Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, у нашій країні відзначається важливе свято – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію Української армії, справжній вік українського війська сягає кількох століть, бойові традиції якого формувалися у важких битвах і кривавих конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І на сьогодні Україна потребує захисту своїх вірних синів і дочок. Тож солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Цього дня від імені всього великого колективу Запорізького національного університету звертаємося зі словами щирої подяки до всіх викладачів, співробітників, студентів і випускників вишу, які, виконуючи свій громадянський обов’язок, мужньо боронили й боронять рідний край від російської агресії.
Ми пишаємося вами, адже українські воїни – надійні захисники, віддані патріоти, люди, для яких честь, свобода і незалежність – не порожній звук.
У цей день ми приєднуємося до численних щирих привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, бажаємо їм усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.
Крім того, висловлюємо щиру подяку всім, хто не залишається байдужими до потреб українських військових у ці нелегкі для нашої держави часи. Захисникам суверенітету України та кожного з нас потрібно знати, що люди цінують їхній щоденний подвиг. Тож підтримаємо їх разом.
Слава Україні! Героям Слава!

Схожі новини