Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Володимир Коцур презентував свою першу книгу

Володимир Коцур презентував свою першу книгу

01.10.2008 13:41

Колектив Наукової бібліотеки Запорізького національного університету до свого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек – організував презентацію книги Володимира Коцура «Замысел».

Зустріч із письменником пройшла у дружній невимушеній атмосфері. Зокрема, він розповів про свій рід та походження свого, дещо незвичного, прізвища. Володимир Коцур за професією хірург. І на запитання, як саме складається його творча кар’єра, відповів, що попри дитяче прагнення вилити у книзі свої відчуття, ідея створення книги прийшла до нього не відразу. А остаточним поштовхом для початку творчої роботи став відомий вірш французького символіста, представника покоління так званих «проклятих поетів» Артюра Рембо «П’яний корабель». Ця книга в автора дебютна і почасти автобіографічна. А в центрі твору – тема боротьби зі страхом смерті та способи його подолання.
Серед тих, кого зацікавила можливість дізнатися більше про цю книгу та особисто поспілкуватися з її автором, були декан філологічного факультету, доцент Тамара Хом’як, її заступник з виховної роботи, доцент Валентина Ніколаєнко, а також студенти різних факультетів.

Євгенія РЯБКО
Аліна СЕНЬ