Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ організували конкурс поетичного перекладу для школярів Запорізької області

На ФІФ організували конкурс поетичного перекладу для школярів Запорізької області

На ФІФ організували конкурс поетичного перекладу для школярів Запорізької області
07.12.2018 08:54 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами конкурс поетичного перекладу

П’ятого грудня на факультет іноземної філології ЗНУ завітали учні шкіл Запоріжжя та області для участі в ІІ турі конкурсу поетичного перекладу. Конкурс проводиться вже два роки поспіль із метою стимулювання в учнів бажання до подальшого самовдосконалення в галузі володіння іноземною мовою та встановлення зв’язку у навчанні іноземним мовам у форматі «школа – вищий навчальний заклад».

Організатор конкурсу – кафедра теорії і практики перекладу з англійської мови. Для конкурсу було відібрано поезії сучасних англомовних, німецькомовних, франкомовних та іспаномовних авторів: Ленгстона Хьюза, Симуса Хини, Шела Сильверстайна, Жана де Лафонтена, Поля Верлена.

Протягом місяця юні перекладачі творчо працювали над віршами й найбільш вдалі роботи було рекомендовано для пред’явлення у 2 турі .

На презентаціях були присутніми не тільки конкурсанти і представники шкіл, але й вчителі іноземних мов, і батьки майбутніх абітурієнтів.

Захід проходив у мультимедійних аудиторіях, де старшокласникам було  зручно демонструвати Power Point презентації і розповідати про свій перший досвід перекладацької діяльності.

Компетентне журі у складі викладачів кафедр факультету іноземної філології (професор Володимир Прохоров, доценти Олена Тупахіна, Станіслав Іваненко, Сергій Вапіров, Лариса Федоренко, Світлана Запольських, Світлана Чуян, Світлана Прус, Олександра Головко, Оксана Шевчук, Олена Лужаниця, Ірина Шаргай, Євгенія Стуліна, В’ячеслав Александров, викладачі Ольга Сальдецька і Вікторія Погонець) ретельно ознайомилися з представленими роботами і тепер їх задача – визначити переможців, що буде дуже важко. Як свідчать представники журі, рівень перекладів дуже високий.

Загальна кількість учасників 2 туру – 64 (представники шкіл №№ 2, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 31, 32, 50, 67, 71, 72, 99, 103, 17).

Нагородження переможців конкурсу відбудеться в урочистій обстановці на базі факультету 18 грудня.

 

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи

 

Схожі новини