Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ проходить благодійна акція

В ЗНУ проходить благодійна акція

13.10.2008 12:38

У Запорізькому національному університеті відбувається благодійна акція з допомоги дітям ”Книжка-іграшка”. Усі бажаючі можуть принести книжки або іграшки для учнів спеціалізованої школи “Інтелект”. Ініціатором акції виступив центр з підтримки сім’ї та освіти в громаді ”Флоренс”, а співорганізатором - Студентська рада нашого університету.

Найактивнішими учасниками акції виявилися студенти філологічного факультету, не залишились байдужими студенти факультету журналістики, біологічного та юридичного факультетів. На сьогодні зібрано 2 коробки іграшок. Також за допомогою до усіх небайдужих звернулась мама Ані Жербіної, у якої лікарі виявили пухлину мозку. Студенти ЗНУ вже встигли зібрати 2500 гривень, які підуть на лікування дівчинки.
Ось як прокоментувала благодійну складову діяльності університетської студради її голова Інна Деревинська: ” Благодійні акції – звичне явище для нашого університету. Ми намагаємося допомагати як різноманітним установам, так і безпосередньо тим, хто потребує нашої підтримки. Я дуже вдячна всім, хто бере участь у подібних акціях».

Студентки 1-го курсу факультету журналістики
Юлія ТУНІК, Ангеліна ВДОВИЦЯ