Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у мітингу до 65-річчя визволення Запоріжжя

Студенти ЗНУ взяли участь у мітингу до 65-річчя визволення Запоріжжя

10.10.2008 10:14

9 жовтня на площі Радянській відбувся мітинг, присвячений звільненню Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. На цей захід завітали представники Жовтневої районної адміністрації, засобів масової інформації, ветерани, студенти та школярі.

Розпочав мітинг урочистою промовою голова Жовтневої райадміністрації Костянтин Вайтанник. Він звернувся передусім до ветеранів, яким подякував за їхню відданість Батьківщині у воєнні роки. А молоде покоління попрохав ніколи не забувати героїчних діянь наших славетних воїнів-визволителів. Ще Костянтин Олександрович передав усім присутнім вітання від міського голови Євгена Карташова, який, на жаль, не зміг бути присутнім на заході.
Щирими та зворушливими були звернення до мешканців Запоріжжя ветеранів. Так, Олексій Юр’єв передав Костянтину Олександровичу символічний «прапор Перемоги», який стане нагородою для школи-переможця конкурсу із воєнної підготовки. А Іван Дерябко звернувся до запорізької молоді із настановою берегти свою Батьківщину і захищати її.
Молоде покоління, у свою чергу, не залишилось байдужим і висловило подяку ветеранам за все зроблене для нашого міста. А також подарували їм кілька яскравих творчих номерів. По завершенню мітингу усі присутні висловили скорботу та повагу до захисників Запоріжжя хвилиною мовчання.

Анастасія Ворожко
Кароліна Красовська