Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабаром вийде друком підручник Миколи Малікова

Незабаром вийде друком підручник Миколи Малікова

15.10.2008 10:03

Декан факультету фізичного виховання Микола Маліков закінчив працю над своїм підручником «Фізіологія людини». Книга не має сучасних аналогів, бо остання праця такого рівня була видана в 1968 році.

«Це видання досить високого рівня і вийде під грифом Міністерства освіти і науки України,» – зауважив Микола Васильович. Отже, за підручником зможуть навчатися студенти всіх українських вишів, де є факультети фізичного виховання. Книгу було написано у співавторстві з доктором медичних наук Володимиром Філімоновим та кандидатом біологічних наук Надією Богдановською.
Праця складається з двох частин: перша присвячена загальній фізіології, друга – фізіології фізичних вправ. За словами декана, при регулярних заняттях фізичною культурою та спортом організм людини перевантажується, але скориставшись інформацією з цієї книги, можна раціонально розрахувати свої сили.
На думку Миколи Васильовича, «Фізіологія людини» буде корисною для студентів як біологічного факультету, так і факультету фізичного виховання. Вихід книги заплановано на листопад 2008 року.

Віктор Кіщак