Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З кризи вийти – не поле перейти

З кризи вийти – не поле перейти

15.10.2008 10:05

Політологічний клуб ЗНУ крокує в ногу з часом. В період соціальної та економічної нестабільності в країні темою для обговорення стало «Використання політичних технологій в кризовому суспільстві».

14 жовтня політкулуб ЗНУ проводив засідання власними силами – в ролі експертів виступали викладачі кафедри політології факультету соціології та управління, а в ролі небайдужої аудиторії – наші студенти-політологи. Спеціальним гостем стала ведуча телепрограми «5 хвилин з Тетяною Ніколаєвой».
Відкрили засідання доповіді декана ФСУ Максима Лепського, Тетяни Ніколаєвої та викладачів факультету. Було розглянуто теорію соціальної термодинаміки та історію виникнення перед- та антікризових технологій. Пані Ніколаєва навіть наголосила на існуванні «кризових технологій», які навмисно створюють кризові ситуації. Згодом аудиторії було запропоновано винести на загальне обговорення свої думки, щодо виведення Украіни із сучасної складної ситуації.
Ця пропозиція новиною для майбутніх політологів не стала – деякі виходили з вже готовими доповідями. Кожна точка зору обов’язково викликала цілу дискусію і дійти якогось висновку в цьому питанні було дуже важко. Як не дивно, більше оптимізму, ніж всі обговорення, додав невеличкий побутовий діалог. Коли в аудиторії стало темно, лаборантку запитали: «А що, світла немає?» На це вона відповіла : «Зараз буде. В нашому університеті поки що кризи немає».

Катерина Гопенко