Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 60 студентів змагалися за звання кращого знавця англійської

Близько 60 студентів змагалися за звання кращого знавця англійської

Близько 60 студентів змагалися за звання кращого знавця англійської
19.12.2018 12:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК англійська мова конкурси Патріот Гринвіч

В Економіко-правничому коледжі відбувся IX Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч», організований Центром творчих ініціатив «Uclever» (м. Київ). Участь в інтелектуальному змаганні зголосилися взяти 60 студентів І-ІІ курсів усіх спеціальностей.

Упродовж години суденти під керівництвом викладачів англійської мови (Миргород А.М. та Калашник Я.В.) виконували тестові завдання, покликані виявити рівень володіння англійською мовою. Того ж дня бланки відповідей були відправлені до Києва, на перевірку незалежних експертів. Згодом завдання конкурсу передали студентам. Разом із викладачами вони тепер зможуть проаналізувати їх уже на заняттях. Традиційно переможців конкурсу відзначатимуть навесні пам’ятними подарунками та сертифікатами.

Наразі у коледжі триває реєстрація на Х Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот», що проводиться цією ж організацією. Подати заявку на конкурс можна до 19 грудня, звернувшись до свого викладача української мови. Сам конкурс проводитиметься 21 лютого 2019 року в День захисту рідної мови. З умовами його проведення та минулорічними завданнями можна ознайомитися за цим покликанням: http://www.uclever.com/index.php/menupatriot/2019

Переконані, що подібні мовні випробування допоможуть не тільки виявити лінгвістичний потенціал, а й краще підготуватися до ДПА.

 

Голова ЦК філологічних дисциплін

Доброскок Світлана  

 


Схожі новини