Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Абітурієнта у ЗНУ відвідали більше тисячі осіб

День Абітурієнта у ЗНУ відвідали більше тисячі осіб

20.10.2008 15:07

Актова зала ІІ навчального корпусу ЗНУ вчора ледве вмістила всіх бажаючих познайомитися із Запорізьким національним. На День Абітурієнта сюди завітали більше тисячі майбутніх студентів та їхніх батьків.

На гостей чекало знайомство з факультетами, під час якого майбутні студенти могли остаточно переконатися у всіх перевагах обраної професії. А ті, хто ще не визначилися – поспілкуватися із викладачами та зробити свій вибір. Кожен факультет відзначався оригінальною презентацією. Так, наприклад, факультет іноземної філології підготував невеличкий концерт і гумористичну виставу щодо вибору професії, а на факультеті журналістики абітурієнтам продемонстрували потужну матеріально-технічну базу.
Ректор ЗНУ Сергій Тимченко зазначив, що кількісний склад працівників і студентів нашого університету складає близько 18 тисяч осіб, а за цією статистикою ЗНУ посідає третє місце в області. Щорічне збільшення контингенту студентів свідчить про довіру абітурієнтів та їхніх батьків до нашого університету.
«Головний напрям роботи університету сьогодні, – продовжив Сергій Михайлович, – забезпечення якості освіти. У кожній області на ринку праці престижнішою є освіта, здобута у національному університеті. Вже третій рік ми працюємо в умовах Болонського процесу, а це означає, що ваші дипломи будуть визнані у європейському співтоваристві».
Про стипендії абітурієнтам розповів головний бухгалтер ЗНУ Василь Тимошик, зазначивши, що близько 3 тисяч студентів ЗНУ отримують стипендію, серед яких – 2 стипендіати Президента України та Верховної Ради. Це ще одна перевага навчання у державному ВНЗ – додав головний фінансист.
Перед абітурієнтами виступив відповідальний секретар приймальної комісії, декан історичного факультету, доцент Віктор Ткаченко. Він розповів про попередній варіант правил прийому до ЗНУ, перелік документів, що подаватимуться, назвав пільгові категорії вступників.
На завершення декан факультету довузівської підготовки, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Бакаленко нагадала про можливість записатися на підготовчі курси, які допоможуть всім бажаючим підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та до вступу до університету.

Микола Жирівський