Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК провели кулінарний майстер-клас для вихованців спеціальної школи-інтернату «Джерело»

Представники ЕПК провели кулінарний майстер-клас для вихованців спеціальної школи-інтернату «Джерело»

Представники ЕПК провели кулінарний майстер-клас для вихованців спеціальної школи-інтернату «Джерело»
21.12.2018 10:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерська діяльність майстер-клас свято День Святого Миколая

У цьому році студенти та викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ вирішили творчо й нестандартно привітати дітей з Днем Святого Миколая. Разом із дітьми із Запорізької спеціальної школи-інтернату «Джерело», сурдопедагогом Наталею Обуховой, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ організували й провели незвичний кулінарний майстер-клас.

Викладач коледжу Катерина Тарасова, студентки 1 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» Дар’я Огіренко й Поліна Судакова та студентка 3 курсу спеціальність «право» Єлизавета Манакова допомагали створювати дітям, які мають порушення слуху, смачну піцу.

Для дітей це був надзвичайний досвід – перший кулінарний майстер-клас у житті, де вони не тільки навчались  робити піцу, а також засвоювали нові слова.

До речі, представниці ЗНУ не тільки допомагали дітям впоратися з роботою, а також опанували деякі слова із жестової мови. Діти були в захваті! Зворушливо було те, що вони не тільки приготували піцу, а і  взяли її с собою, що б пригостити своїх друзів.

В Економіко-правничому коледжі закликають у ці передсвяткові дні творити добро й не бути байдужими до тих, хто потребує нашої допомоги.

 

Схожі новини