Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці юридичного факультету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Мінські криміналістичні читання»

Науковці юридичного факультету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Мінські криміналістичні читання»

Науковці юридичного факультету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Мінські криміналістичні читання»
22.12.2018 10:29 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність конференція

Двадцятого грудня на базі Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусі провели міжнародну науково-практичну конференцію «Мінські криміналістичні читання». Цей важливий науково-інформаційний захід об’єднав провідних учених-правників не лише з Білорусі, але й з інших країн, зокрема з України. На запрошення організаторів конференції юридичний факультет Запорізького національного університету на заході представляли доценти кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін й Олександр Мельковський.

Обидва науковці високо оцінили результативність й інформаційну насиченість конференції, у якій взяли участь не лише співробітники профільних закладів вищої освіти Республіки Білорусі, але й представники Міністерства внутрішніх справ цієї країни.

Під час заходу його учасник розглянули такі важливі на сьогодні не лише для Білорусі, але й для України питання, як сучасні проблеми криміналістики, перспективи вдосконалення кримінального процесу, тенденції розвитку судово-експертної діяльності й актуальні питання оперативно-пошукової діяльності.

Представники юридичного факультету ЗНУ під час конференції виступили з результатами наукових розвідок на тему: «Окрема криміналістична методика – продукт, призначений для слідчої практики» (доповідач – доцент Михайло Ларкін) і «Деякі питання кадрового забезпечення служби внутрішньої безпеки МВС України» (доповідач – доцент Олександр Мельковський). Обидва виступи викликали зацікавлення серед присутніх і стали приводом для обговорення важливих питань сучасної криміналістики.

Науковці Запорізького національного університету вдячні адміністрації вишу, зокрема ректору, професору Миколі Фролову й керівництву юридичного факультету в особі його декана, професора Тетяни Коломоєць за сприяння в презентації наукових напрацювань запорізьких учених-правників на міжнародному рівні під час науково-практичної конференції «Мінські криміналістичні читання». Вони відзначають важливість участі в таких міжнародних наукових заходах для подальшого розвитку запорізької правової школи та для налагодження контактів із колегами й однодумцями з різних вишів й для подальшої співпраці з ними.

 

Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини