Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Торгового коледжу ЗНУ організували правовий лекторій

Для студентів Торгового коледжу ЗНУ організували правовий лекторій

Для студентів Торгового коледжу ЗНУ організували правовий лекторій
22.12.2018 08:43 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж правовий лекторій освітній процес

Нещодавно до Торгового коледжу ЗНУ завітали представники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та провели правовий лекторій. У його роботі взяли участь студенти груп: 9 ПТБ 1/18 та 9 М 1/18.

Фахівець Головтеруправління юстиції у Запорізькій області Житняк Людмила розповіла студентам про галузі діяльності управління юстиції, зокрема про те, якими питаннями опікується юстиція та у яких життєвих ситуаціях може допомогти.

Звертаючи увагу студентів проблему низької правової освіченості населення, фахівець розповіла про проект «Я МАЮ ПРАВО», який дозволяє підвищити обізнаність українців та сформувати нову правову культуру. Студентам також розповіли про те, де можна отримати безкоштовну правову допомогу, куди звернутись у випадку різних юридичних проблем.

Незнання закону аж ніяк не звільняє від відповідальності, тож для присутніх змоделювали ситуації, які можуть трапитися з кожним із нас, і які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність. Після обговорення ситуацій, студенти виконали тестове завдання, яке допомогло перевірити свої знання, що стосуються адміністративної та кримінальної відповідальності та з якого віку вона починається.

Наприкінці заходу студенти мали можливість поставити різноманітні запитання гостям та подякували представникам Головного територіального управління юстиції за цікаву та інформативну лекцію.

 

Торговий коледж

 

Схожі новини