Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Батьки слухачів підготовчих курсів ЗДІА ознайомились із освітніми можливостями Інженерного інституту ЗНУ

Батьки слухачів підготовчих курсів ЗДІА ознайомились із освітніми можливостями Інженерного інституту ЗНУ

Батьки слухачів підготовчих курсів ЗДІА ознайомились із освітніми можливостями Інженерного інституту ЗНУ
22.12.2018 12:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси профорієнтаційна діяльність Запорізька державна інженерна академія

Вчора, двадцять першого грудня, в Запорізькій державній інженерній академії відбулася зустріч із батьками слухачів підготовчих курсів. Від адміністрації ЗДІА батьків привітали проректор з науково-педагогічної роботи Геннадій Коломоєць та методист вищої категорії центру безперервної освіти Олена Манькова. Геннадій Павлович проінформував батьків майбутніх абітурієнтів про приєднання ЗДІА до ЗНУ, зупинився на основних досягненнях і високих рейтингових показниках Запорізького національного університету як провідного закладу вищої освіти запорізького регіону і надав слово проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи ЗНУ Олександру Гурі. Олександр Іванович закцентував увагу присутніх на тому, що формат навчання на підготовчих курсах залишається таким же, який прописаний у договорі. Він також проінформував батьків абітурієнтів про безкоштовні тренінги із ЗНО, про додаткові бали, які можуть отримати слухачі курсів за результатами підсумкової атестації, та продемонстрував сертифікат, який отримають випускники курсів.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів та фахівець відділу Олена Алмханна ознайомили батьків із додатковою угодою до договору про підготовку на курсах їхніх дітей і роздали усім присутнім календар абітурієнта. Галина Володимирівна відповіла на питання батьків про пріоритетність вибору навчального закладу при вступі, можливість навчання на двох факультетах (спеціальностях) паралельно, особливості вступу в коледжі ЗНУ і загалом освітні можливості Запорізького національного університету. Вона також розповіла про роботу консультаційного центру в ЗНУ щодо питань реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання та подачі електронних заяв під час вступної кампанії.

Олена Манькова наголосила, що майбутні абітурієнти ще мають можливість записатись на підготовчі курси, які діють при ЗДІА. Олена Алмханна проінформувала про тримісячні інтенсивні підготовчі курси, які будуть працювати в ЗНУ з 1 лютого 2019 року. 

 Батьки виявили щиру зацікавленість у професійному самовизначенні дітей і подякували організаторам зборів за надану інформацію і відзначили, що зустріч відбулася у досить теплій атмосфері. Наостанок батькам також повідомили про спільний день відкритих дверей, який відбудеться 14 квітня 2019 на базі Запорізького національного університету.

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування

 

 

 

 

 

Схожі новини