Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ зустрілися з учням Дніпропетровської області з нагоди 425-ій річниці від заснування Базавлуцької Січі

Науковці ЗНУ зустрілися з учням Дніпропетровської області з нагоди 425-ій річниці від заснування Базавлуцької Січі

Науковці ЗНУ зустрілися з учням Дніпропетровської області з нагоди 425-ій річниці від заснування Базавлуцької Січі
28.12.2018 09:37 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Історичний факультет Торговий коледж профорієнтаційна діяльність зустріч співпраця зі школами

Нещодавно директор Торгового коледжу Запорізького національного університету Олександр Олійник та доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергій Білівненко провели зустрічі із учнями Грушівської ЗШ І-ІІІ ступенів Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області та активістами громади в приміщенні сільського будинку культури. Спілкування відбулося в межах заходів, приурочених до 425-ій річниці від заснування Базавлуцької Січі.

Олександр Олійник під час спілкування з учнями розповів про сторінки історії українського козацтва, облаштування Запорозьких Січей та зимівників тощо. Також він надав відповідь на низку запитань щодо особливостей навчання в Запорізькому національному університеті, охарактеризував професії, які можна опанувати в нашому навчальному закладі.

Сергій Білівненко розповів про розвиток історичної освіти в університеті, актуальні напрямки історичної наукової думки, які зараз розробляються вченими історичного факультету, а також про спеціальності, які можуть здобути випускники.

Під час зустрічі з представниками громади, окрім суто наукових питань, представники ЗНУ зупинилися на різних напрямках діяльності як історичного факультету, так і закладу вищої освіти загалом.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2364313116931401

 

Схожі новини