Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Директор наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала святкує свій ювілей

Директор наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала святкує свій ювілей

Директор наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала святкує свій ювілей
14.01.2019 14:14 Все Головні новини Привітання свято ювілей наукова бібліотека

Чотирнадцятого січня свій ювілей відзначає людина вражаючої ерудиції, високого професіоналізму і просто чарівна жінка – директор наукової бібліотеки Запорізького національного університету Ніна Миколаївна Чала.

Із бібліотечною справою пов’язане майже все життя Ніни Миколаївни. У 1983 році вона розпочала свій трудовий шлях у бібліотеках Запоріжжя. І всюди виявляла конструктивний підхід до справи.

Енергія й цілеспрямованість, наполегливість і висока працездатність, вміння бачити перспективу сприяли її професійному зростанню. У 2001 році почала працювати на посаді завідувача сектору наукової бібліотеки нашого вишу. У 2007 році отримала посаду заступника директора з наукової роботи та новітніх технологій наукової бібліотеки Запорізького національного університету.
30 травня 2017 р. Ніну Миколаївну обрано за конкурсом таємним голосуванням на посаду директора наукової бібліотеки (одноголосно: 41 з 41-го присутніх членів вченої ради).
Як керманич університетської книгозбірні пані Ніна докладає безліч зусиль задля того, щоб функціонування книгозбірні вишу було максимально наближене до європейських стандартів. Блискучий розум і професіоналізм поєднуються з високою вимогливістю і дисциплінованістю, колосальною працездатністю і працьовитістю.

Завдяки Ніні Миколаївні, на сьогодні – наукова бібліотека процесно-орієнтована на актуальні інформаційні потреби університетської спільноти. Впроваджено інноваційні сервіси, які надають максимально повну інформаційну підтримку різним категоріям користувачів і значно підвищують якість освіти та науки в університеті.

Сьогодні користувачі схвально відгукуються про автоматизацію інформаційних процесів і відзначають сучасність, оперативність і доступність бібліотеки. За рік сайт бібліотеки відвідують сотні тисяч користувачів, що свідчить про значний попит на її ресурси.
Мудра й чуйна людина, чарівна жінка, досвідчений фахівець, саме ці якості допомагають їй у кожній справі, кожному починанні, забезпечують високий авторитет і визнання колективу та всієї університетської спільноти.

У День народження від щирого серця бажаємо Вам, шановна Ніно Миколаївно, міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму і лише весняного настрою! Щоденно Ви натхненно і захоплено робите велику справу просвітительства і розвитку духовності. Наснаги Вам у цьому, ентузіазму і творчих амбіцій, а також їх неодмінного втілення. Нехай кожен день приносить почуття гордості за благородну й потрібну людям справу. Хай здійснюються всі Ваші мрії та задуми!

Схожі новини