Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / В університеті відбувся вебінар «Публікації в ‘’Scopus’’»

В університеті відбувся вебінар «Публікації в ‘’Scopus’’»

15.01.2019 09:57 Все Головні новини Наукова бібліотека онлайн-семінар наукова діяльність наукометрична база даних «Scopus»

Одинадцятого січня на базі наукової бібліотеки відбувся онлайн-семінар із наукометрії для Запорізького національного університету «Публікації в Scopus як норматив для присвоєння наукового звання та підвищення власного рейтингу вченого в 2019-2020 році».

Спікером вебінару став менеджер компанії «Publ.Science – Наукові публікації» Максим Карпенко.

Захід відбувся за участю проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова, відповідальних редакторів наукових фахових видань Запорізького національного університету та представників наукової бібліотеки.

Основною метою семінару стало з’ясування основних критеріїв включення журналу до наукометричної реферативної бази даних «Scopus», основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах, можливості оплати публікацій, адже «Scopus» індексує журнали з різним статусом доступу – платні та безкоштовні.

Фактичним висновком семінару стала теза, що наукометрія є важливим напрямком діяльності сучасного науковця. Адже в сучасному світі будь-який напрямок діяльності визначається рейтингом. Не є виключенням і наукова робота, основним продуктом якої є публікація.

Юрій Каганов підбив підсумки семінару та наголосив на необхідності підвищення якості наукових публікацій.

Директор наукової бібліотеки Ніна Чала, коментуючи проведення заходу, зазначила, що бібліотека підключається до всіх онлайн-семінарів компаній «Elsevier» та «Clarivate Analytics».

Вона звернула увагу присутніх. що наступний онлайн-семінар відбудеться 23 січня о 16.15 та буде присвячений базовим можливостям платформи «Web of Sceince» для пошуку та аналізу наукової літератури.

Наукова бібліотека