Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека презентувала бібліографічний покажчик «Микола Фролов (до 60-річчя від дня народження)»

Наукова бібліотека презентувала бібліографічний покажчик «Микола Фролов (до 60-річчя від дня народження)»

Наукова бібліотека презентувала бібліографічний покажчик «Микола Фролов (до 60-річчя від дня народження)»
15.01.2019 13:58 Все Головні новини Наукова бібліотека тематичний покажчик ювілей

9 січня 2019 року виповнилося 60 років від дня народження Миколи Олександровича Фролова – доктора історичних наук, професора, ректора Запорізького національного університету.

Наукова бібліотека до цієї дати підготовила бібліографічний покажчик «Микола Олександрович Фролов (до 60-річчя від дня народження)», який вийшов у серії «До ювілеїв видатних вчених ЗНУ».

«Микола Олександрович Фролов (до 60-річчя від дня народження)» : бібліогр. покажч. / уклад.: О. М. Агоян, О. А.Горбань, Т. В. Рєпка, відп. за вип. Н. М. Чала; Запорізький нац. ун-т, Наукова бібліотека. – Запоріжжя: ЗНУ, 2019. – 24 с.

У покажчику репрезентовано бібліографію праць Миколи Олександровича за 1994–2018 рр.

Бібліографічний ресурс складається з восьми тематичних розділів. Публікації в розділах згруповані за роками видання, усередині років – за алфавітом назв.

Відкриває покажчик розділ, що зібрав публікації про життя та наукову діяльність Миколи Олександровича.

Окремим бібліографічним списком представлено науковий доробок професора, який містить бібліографію праць науковця: монографії, дисертації, науково-методичні та навчально-методичні посібники, публікації в збірниках наукових праць і матеріалах наукових конференцій та статті з наукових фахових періодичних видань. Один із розділів розкриває бібліографію наукових досліджень, виконаних під науковим керівництвом доктора історичних наук Миколи Фролова.

Свого часу Микола Олександрович виступив автором ідеї та керівником проекту «Історія рідного краю». Завдяки йому, Запорізька область одна із перших почала реалізовувати програму розвитку краєзнавства. Результат проекту – серія підручників з історії Запорізької області для середніх загальноосвітніх шкіл. Бібліографія джерел подається в окремому розділі «Автор ідеї та керівник проекту ‘’Історія рідного краю’’».

Видання за редагуванням Миколи Фролова подано у розділі «Редактор наукових праць», що зібрав інформацію про участь вченого у редагуванні матеріалів науково-практичних конференцій, збірників наукових праць студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука», збірників наукових публікацій.

Джерельною базою бібліографічного покажчика стали електронний та картковий каталоги наукової бібліотеки ЗНУ, списки наукових праць вченого.

Ознайомитися з електронним варіантом бібліографічного покажчика пропонуємо на сайті наукової бібліотеки у розділі «Інформаційні ресурси. Бібліографічні покажчики підготовлені науковою бібліотекою ЗНУ» за покликанням: http://library.znu.edu.ua//bibliograf/pokazniki/2019/0043121.pdf

 

Наукова бібліотека

Схожі новини